News
DJ Mag TOP 100 DJs 2022 - transmisja na żywo

Ogłoszenie wyników DJ Mag TOP 100 DJs 2022 na ŻYWO [transmisja]

Po raz pierwszy od dekady wyników DJ Mag TOP 100 DJs nie poznaliśmy podczas Amsterdam Music Festival. Najlepszy DJ 2022 roku zostanie ogłoszony podczas specjalnej transmisji. Oglądaj na żywo!

DJ Mag TOP 100 DJs 2022 w nowej formule

Przez ostatnią dekadę, co roku pod koniec października, najpopularniejszy najlepszy DJ roku odbierał swoją statuetkę podczas festiwalu Amsterdam Music Festival. Podczas wydarzenia DJ Mag ogłaszał całą setkę wyróżnionych producentów i DJ-ów, na których można było głosować przez ostatnie miesiące.

Przeczytaj: Trzech Polaków wyróżnionych w notowaniu TOP 101 Producers 2022

Z uwagi właśnie na to, że w głosowaniu TOP 100 DJs może wziąć udział każdy, plebiscyt okrzyknięto niesławnie tym na najpopularniejszego, a nie najlepszego DJ-a. Czarę goryczy przelało zwycięstwo duetu Dimitri Vegas & Like Mike, którym w zdobywaniu głosów pomagały urocze hostessy z tabletami. Nie żyjmy jednak przeszłością i skupmy się na teraźniejszości, ponieważ pomimo wielu kontrowersji DJ Mag TOP 100 DJs wciąż uchodzi za najważniejszy ranking w świecie EDM.

W tym roku – po raz pierwszy w historii – wyniki TOP 100 DJs zostaną ogłoszone podczas specjalnej transmisji na żywo odbywającej się na Ibizie. Jak dokładnie przebiegnie wydarzenie?

Obejrzyj występ Charlotte de Witte, zwyciężyni Alternative TOP 100 DJs 2020 i 2021

Kto wystąpi na DJ Mag TOP 100 DJs 2022?

Podczas wyczekiwanego przez całą branżę EDM wydarzenia usłyszymy sześć wyjątkowych występów na żywo. Swoje DJ-skie i pokazowe umiejętności zaprezentują:

  • zwycięzca głównego plabiscytu DJ Mag TOP 100 DJs 2022
  • najlepszy DJ techno
  • najlepszy DJ pochodzący z Ameryki Łacińskiej
  • najlepszy chiński DJ
  • zwycięzca głosowania Future Star
  • zwycięzca głosowania Lifetime Achievement

Transmisja rozpocznie się w czwartek, 27 października 2022 roku, o godzinie 18:00 polskiego czasu, a najlepszy DJ zostanie ogłoszony punktualnie o godzinie 20:00 tego samego dnia. Oficjalne odliczanie do rozpoczęcia wydarzenia na kanałach społecznościowych DJ Maga wystartuje o 16:00.

Pełną transmisję będzie można obejrzeć na YouTube!

DJ Mag TOP 100 DJs 2022 – transmisja na ŻYWO

Dlaczego wyników TOP 100 DJs nie poznaliśmy podczas Amsterdam Music Festival?

Zmiana formuły TOP 100 DJs zaskoczyła chyba każdego. Wszyscy zwolennicy Amsterdam Music Festival byli już przyzwyczajeni do bycia pierwszymi, którzy poznają i zobaczą na własne oczy najlepszego DJ-a roku. Dyrektor zarządzający DJ Magiem, Martin Carvell, postanowił wyjaśnić porzucenie przez magazyn 10-letniej tradycji następującymi słowami:

Po dekadzie niesamowitych wydarzeń podczas ADE organizowanych we współpracy z ALDA postanowiliśmy w tym roku świętować TOP 100 DJs za pomocą transmisji na żywo. Dokonaliśmy tej zmiany, aby móc bardziej celebrować tą chwilę z DJ-ami będącymi częścią TOP 100 DJs na całym świecie, jednocześnie nadal odzwierciedlając globalną formułę głosowania. Dzięki tej zmianie możemy też bardziej skupić się na naszym partnerze charytatywnym, jakim jest UNICEF oraz być pewnym, że program TOP 100 DJs odzwierciedla wartości DJ Maga jako publikacji.

Na chwilę obecną DJ-em numer 1 na świecie jest David Guetta. O godzinie 20:00, 27 października 2022 roku, dowiemy się, czy francuska supergwiazda będzie mogła dalej szczycić się tym wyróżnieniem.

David Guetta na żywo z Ultra Miami 2022
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →