News

Boris Brejcha wydał dwa pożądane tracki! „Club Vibes Part 05” już dostępne

Każdy szanujący się fan Borisa Brejchy wie, że kiedy mowa o Club Vibes to zanosi się na coś naprawdę grubego. Seria wydań w postaci EP została rozpoczęta przez Niemca w tamtym roku i do tej pory ukazały się już cztery projekty spod tego szyldu. Teraz chcielibyśmy zaprezentować Wam kolejną odsłonę CV, a w niej dwa nowe wydania od zamaskowanego producenta. Jak prezentują się najnowsze Klubowe Klimaty? Sprawdźmy to!

Boris Brejcha i dwie nowości

Niemiecki DJ pod projektami Club Vibes wydał już takie numery jak Gehörschadengenerator, Schwarz czy In The Shadows. Teraz po kilku miesiącach przerwy przyszła pora na zupełnie nową odsłonę EP-ki czyli już piątą część Klubowych Klimatów! Ponownie znalazły się na niej dwa tracki, które nawet kilka lat temu były promowane przez Borisa. Jak prezentuje się najnowszy rozdział CV?

W skład Club Vibes Part 05 wchodzą dwa tracki: Black Unicorn oraz Sit Back And Take It Down. Ten pierwszy był puszczany przez Brejchę już na początku 2018 roku, a więc musieliśmy się naprawdę długo naczekać. Czy jesteśmy z tego powodu źli? Nic bardziej mylnego, Czarny Jednorożec to pretendent do uzyskania jednego tytułu jednej z najlepszych produkcji Niemca w całej karierze. Wcale tutaj nie przesadzam! Ten kawałek jest po prostu magiczny! Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

Przeczytaj również: Winylowy “Opus” Erica Prydza sprzedany za rekordową kwotę

Trzeba przyznać, że Boris Brejcha jest prawdziwym wirtuozem w swoim fachu i kolejny raz utwierdza mnie w tym przekonaniu. Wszystko dzięki właśnie Club Vibes Part 05. Jeśli brakowało Wam nowości od zamaskowanego DJ-a to czeka Was prawie 20 minut nowego materiału. Myślę, że najzagorzalsi fani 41-latka mogli już je usłyszeć. Sprawdź jednak jak spisuje się drugi track z EP-ki pt. Sit Back And Take It Down.

Tutaj mamy do czynienia z zupełnie innym klimatem niż w przypadku Black Unicorn. Nie chce zabrzmieć subiektywnie, ale Czarny Jednorożec podpasował mi znacznie bardziej. Z drugiej strony jest to rzecz gustu, bo Sit Back And Take It Down momentami bywa naprawdę tajemnicze, a poprzednik reprezentuje po prostu mroczniejszą stronę Borisa Brejchy. Nie mniej jednak są to produkcje naprawdę wysokiej klasy. Jestem przekonany, że Club Vibes Part 05 spodoba się Wam równie bardzo tak jak poprzednie odsłony z tego cyklu!

Tak prezentuje się EP-ka pt. Club Vibes Part 05 od Borisa Brejchy!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →