News

AC Slater przedstawia listę TOP 10 utworów wytwórni Night Bass Records w 2021 roku

AC Slater pokazuje nam jakie są jego ulubione tegoroczne utwory wydane nakładem Night Bass Records. Sprawdźmy topową dziesiątkę!


Ranking ulubionych utworów AC Slatera

Pod koniec roku zawsze jest czas na podsumowania, czy to chodzi o wyniki, liczby czy osiągnięcia, warto przeanalizować te dane. Nieco inne dane przedstawia jednak nam AC Slater. Przybliża nam on swoje ulubione/najlepsze utwory z własnej wytwórni Night Bass Records
Jak wygląda lista? Typowo dla AC Slatera znajdziemy tam czysto klubowe kawałki, jednak nie brakuje też tych spokojniejszych.

AC Slater – DJ set dla Beatport, posłuchaj

Przedstawiamy wam listę Night BassBest of 2021:

1. AC Slater, Chris LorenzoFly With Us. Bardzo typowy dla Slatera utwór, nieco zwariowany, ale z pewnością też pełen energii i rytmicznych uderzeń.
2. Taiki Nulight, Eloise Keeble Don’t Wanna Let Go. Jest to pierwszy z tych spokojniejszych utworów na naszej liście. Wyraźnie house’owy i minimalistyczny posiada bardzo silny vibe, który z jednej strony porywa nas do tańca, a z drugiej uwalnia pokłady wyobraźni i skłania do przemyśleń.
3. DONT BLINKWhat You Like. Utwór zdecydowanie basowy jednakże bardzo wyraźnie słychać w nim inspiracje muzyką techno. Całość utworu choć bardzo prostolinijna, zdecydowanie jest solidnym punktem tej listy.
4. SQWAD, Sweetie Irie, BadjokesVIP. Posiada w sobie bardzo mocno wyczuwalne brzmienia lat 2014-2018, począwszy od samego stylu wokalu, przez strukturę utworu po prosty a skuteczny drop – VIP to kawałek, który bez wątpienia jest w stanie zawładnąć klubowymi parkietami.
5. Zero, NOISY Mother Nature. Niech tytuł was nie zmyli. Basowa strona dropu nie ma nic wspólnego z łagodnością, ale tak właściwie nikt nie powiedział, że natura musi być spokojna. Całość utworu zdecydowanie wykonana jest w nowoczesnym stylu.

Przeczytaj też: Wiemy kto był najpopularniejszym EDM’owym artystą na Spotify w 2021 roku

6. MPHNova. Docieramy do kolejnego spokojnego utworu na naszej liście. Jest to zdecydowanie odprężające brzmienie chociaż pod warstwą dość łagodnej perkusji kryje prawdziwy ogień. Dodany saksofon w drugiej zwrotce przenosi nas myślami gdzieś do baru w południowej Ameryce. 
7.Qlank, AC Slater, Queen Millz Suffocating. Kolejne dość zwariowane, acz świetne brzmienie. Drop jest bardzo specyficzny chociaż można odnieść wrażenie, że jest dziwnie znajomy. W całym kawałku zdecydowanie testowano nowatorskie rozwiązania.
8. Body OceanPop Your Hip – chociaż zaczyna się bardzo klasycznie nadchodzący refren momentalnie wywołał uśmiech na moich ustach. Całość utworu jest niesamowicie rytmiczna i ma zdecydowanie pogodną naturę.
9. BIJOU, ElcaminoBig Racks. Jeden z cięższych utworów na tej liście. Chociaż drop jest bardzo prosty, ogrom basu może mile zaspokoić nasze uszy. Całość dopełnia chwytliwa melodia czyniąc Big Racks solidnym klubowym bangerem.

BIJOU – Big Racks (Ft. Elcamino), posłuchaj

10. Blossom, Bella ReneComplicated. Kawałek zaczyna się w klasycznym house’owym stylu, jednak już w refrenie słyszymy dźwięki typowe dla bass house’u. Jeden z najbardziej klasycznych i typowych dla tego gatunku utworów na naszej liście.
Całość albumu jest zdecydowanie dobrze dobrana do siebie i wspólnie tworzy bardzo przyjemną playlistę. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

 Night Bass – Best of 2021, posłuchaj

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →