26-letni producent ma za sobą bardzo pracowity rok. Dodatkowo bardzo mocne wydania pod pseudoninem HI-LO umocniły Olivera w świecie EDMu. Co przygotował dla nas tym razem? 0 UserComments

Oliver Heldens z nową produkcją na koniec roku

Artykuł dodano: 3 grudnia 2021, godz. 17:10
Odsłony: 600x
26-letni producent ma za sobą bardzo pracowity rok. Dodatkowo bardzo mocne wydania pod pseudonimem HI-LO umocniły Olivera w świecie EDM'u. Co przygotował dla nas tym razem? 


2021 rokiem Olivera Heldensa

W przeciągu 2021 roku wydawał sporo pod swoim głównym aliasem, jak i pod agresywnym alter ego zwanym HI-LO. Kolaboracja z Rogerem Sanchezem, bardzo przyjemny track z Syd Silvair czy masa techno-nowości pokazuje, że Oliver również ma za sobą bardzo rok.
Udało mu się nawet zrealizować remix dla Toma Grennana i Calvina Harrisa do piosenki By Your Side. Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych okresów w karierze młodego holendra z uwagi na ilość i jakość wydanych tracków, a z tego co słyszeliśmy przygotował dla nas coś jeszcze w tym roku.

Przyjemne zakończenie roku

Oliver wydał prawdopodobnie ostatni w 2021 track z amerykańską wokalistką Anabel Englund, która znana jest ze swoich wydań na Ultra Music oraz kolaboracji z takimi DJ-ami jak MK czy projekt Disciples. Czym jest więc piosenka z Heldensem?

Deja Vu to najnowsza produkcja Holendra oraz Amerykanki. Możemy w niej usłyszeć znany styl producenta oraz bardzo przyjemny wokal Anabel. Niestety nie ma tutaj różnorodności w dropach, ale utwór nadrabia swoimi gitarowymi wstawkami. Naszym zdaniem jest to piosenka, która idealnie wpasuje się w sylwestrowe domówki. Mimo, że większość produkcji Olivera ma w sobie więcej pazura to możemy szczerze powiedzieć, że jest to numer na bardzo wysokim poziomie.

Oliver Heldens & Anabel Englund - Deja Vu, posłuchaj


Drugi raz ósmy w DJ MAGU?

W tegorocznej edycji DJ MAG TOP 100 DJs Oliver znalazł się na ósmej pozycji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w 2020 też się na niej znajdował. Czyżby fani nie doceniali starań Holendra i nie zauważali jego wydań jako HI-LO.

Jest nam trochę przykro z uwagi na to, że Heldens stara się wydawać jak najlepiej skomponowane tracki. Naszym zdaniem zasłużył on w tym roku na co najmniej szóstą lokatę. A waszym zdaniem jak spisał się w tym roku nasz holenderski śmieszek?

HI-LO & Reinier Zonneveld - Balearic Mornings, posłuchaj

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)