News

Zobaczymy w tym roku Steve’a Aokiego w Polsce? Sprawdzamy trasę „Summer 2022”

Steve Aoki ogłosił trasę koncertową Summer 2022. Jakie kraje odwiedzi popularny DJ?


Aoki rusza w trasę

Lato lada moment. Wszystko zdaje się już dopięte na ostatni guzik. Powoli zamykane zostają sprzedaże biletów na nadchodzące imprezy, artyści ogłosili swoje plany na najbliższy czas, a i budowy scen największych festiwali trwają w najlepsze. Zdawałoby się zatem, że żadna nowość nie pojawi się w najbliższym czasie.
To jednak nie prawda, co pokazuje nam Steve Aoki, chwilę przed rozpoczęciem sezonu ogłoszając swoją trasę koncertową. Pomysł ogłoszenia tego tak późno wydaje się lekko szalony, aczkolwiek bardzo podobny do Aokiego
Steve, ruszając w Summer 2022, tym samym dołącza do pokaźnego grona artystów, którzy w tym roku wyruszą w koncertową podróż dookoła świata. Swoje tournée do tej pory ogłosili chociażby Hardwell, deadmau5, Martin Garrix, Firebeatz czy Julian Jordan. Tym samym oczywiste jest, że świetnych koncertów znanych elektronicznych artystów w najbliższym czasie nie braknie.

Przeczytaj też: Alan Walker wystąpi w Polsce w ramach Walkeverse The Tour – szczegóły

A gdzie w te wakacje zagra sam Steve Aoki? W tym roku amerykański artysta trzymał się będzie głównie Stanów i Europy. Trasa, zaczynająca się 16 czerwca i kończąca 4 września, obejmuje wiele koncertów w najpopularniejszych światowych klubach oraz występy m.in. na Ultra Europe czy Tomorrowland.
Mimo to DJ nie odwiedzi Polski w najbliższym czasie. Osoby zmotywowane, by pojawić się na koncertach artysty, nie będą miały jednak utrudnionego zadania. Producent 23 i 24 lipca zagra kolejno na niemieckich Deichbrand Fest Parookaville, po czym 29 lipca odwiedzi czeski klub Duplex.
Steve Aoki trasą Summer 2022 zapewne zamyka listę elektronicznych tras koncertowych na najbliższy czas, chociaż w tej branży raczej nie możemy być niczego pewni… By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Steve Aoki – Summer 2022

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →