News

Zedd ma swoje… lody. Zaskakująca współpraca niemieckiej gwiazdy z marką N!CK’s

Zedd wraz we współpracy z marką N!CK’s wypuści własne lody. Ich smak zdaje się być całkiem odważny.


Gałki miksera czy lodów – co za różnica?

W ostatnim czasie dość często mamy okazję informować was o licznych współpracach elektronicznych twórców z większymi światowymi markami. Jest to dobry prognostyk, gdyż pokazuje to, jak dynamicznie rozwija się scena EDM w ostatnim czasie. Trzeba przyznać, że mieliśmy współprace dość standardowe, ale i też te bardziej zaskakujące.
Ostatnio słyszeliśmy przecież o dość normalnych współpracach chociażby Martina Garrixa z marką JBL czy Swedish House Mafii z marką wódki Absolut. Z drugiej strony było głośno również o współpracy szwedzkiego trio z marką IKEA czy Steve’a Aokiego z… siecią klubów fitness.
Tym razem światło dzienne ujrzała współpraca, która stoi pomiędzy tymi dwoma grupami. Okazuje się bowiem, że Zedd wypuści swój własny smak lodów wraz z firmą N!CK’s. Nie jest to może nie wiadomo jak zaskakująca nowina, z drugiej jednak strony współprace na tle gastronomicznym nie są jeszcze tak rozpowszechnione w środowisku muzyki elektronicznej.
Sama kooperacja nie wzięła się jednak znikąd. Zedd już wcześniej ciepło wypowiadał się o marce zdrowych lodów. Było to jednym z czynników, dzięki których artysta stworzył wraz z firmą swój własny smak słodyczy. Trzeba przyznać, że najnowsza wersja lodów N!CK’s jest dość zaskakującym połączeniem.

Przeczytaj też: Będą i meble! Swedish House Mafia ujawnili kolekcję „Obergransad” w IKEA

Artysta wraz z firmą postawili bowiem na smak Chilliy Mango. Chociaż trudno komentować smak bez próbowania, połączenie brzmi całkiem interesująco. Mamy w końcu do czynienia z ostrym chilli i łagodnym mango, a to przecież podane zostanie na zimno, bo o lodach mowa. Samą współpracę skomentował Carlos AltschulCEO N!CK’S
Byliśmy podekscytowani, gdy dowiedzieliśmy się, że Zedd sam odkrył nasze lody, a jeszcze bardziej podekscytowani, gdy mieliśmy okazję pracować z nim nad niestandardowym smakiem […] Nasza współpraca z Zeddem była niezwykle organiczna, co odzwierciedla unikatowy i autentycznie odważny smak Chilly Mango, orzeźwiające lody mango z idealną ilością przypraw i zawijasem słodkiej truskawki.
Dodatkowo dla fanów artysty przygotowany został konkurs, w którym do wygrania sześciomiesięczny zapas lodów oraz 2 wejściówki VIP na powracający w tym roku koncert Zedd In The Park. Swoje zgłoszenia do wzięcia udziału w konkursie możecie wysyłać do 30 czerwca pod tym adresem

Zedd & Kehlani – Good Thing

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →