Kilka lat temu duet DVBBS był prawdziwym fenomenem na scenie EDM-u. Spinnin' Records był labelem, który traktowali jak ojca, bo właśnie tam pojawiały się ich największe hity. Teraz czas na powrót! 0 UserComments

DVBBS wracają do Spinnin' Records! Posłuchaj „Ride Or Die”

Artykuł dodano: 17 czerwca, godz. 16:54
Odsłony: 627x
Kilka lat temu duet DVBBS był prawdziwym fenomenem na scenie EDM-u. Spinnin' Records był labelem, który traktowali jak ojca, bo właśnie tam pojawiały się ich największe hity. W końcu nadszedł czas, aby powrócić do korzeni i otworzyć nowy-stary rozdział w swojej karierze. Jak kanadyjscy bracia wypadają w najnowszej piosence? Sprawdźmy!


DVBBS pupilkami Spinnin' Records

Od momentu pierwszego wydania DVBBS na Spinnin' wiadome było, że młodzi Kanadyjczycy namieszają w muzyce elektronicznej. Nikt jednak nie spodziewał się, że sukces przyjdzie tak szybko, a bracia Andre staną się praktycznie od razu popularni. Wszystko zaczęło się we wrześniu 2013-ego roku, kiedy to razem z amerykańskim DJ-em Borgeousem wydali superhit o nazwie Tsunami. Do tej pory jest to najpopularniejszy filmik wstawiony na oficjalny kanał YouTube wytwórni Spinnin'.

Cały hype na braci Andre w Spinnin' trwał do roku 2016-ego, a w tym czasie zdążyli wydać tam takie przeboje jak np. Pyramids, Raveology, Gold Skies i wiele innych. Można powiedzieć, że przez pewien czas duet DVBBS był po prostu twarzą labelu Spinnin'. Wszystko zmieniło się na przełomie lat 2016/2017, kiedy to Alex i Chris postanowili wydawać swoje kompozycje w Ultra Music. Tam właśnie zaprezentowali oni własne trzy EP-ki oraz pierwszy album studyjny o nazwie Sleep pod koniec października 2021-ego roku.

Ostatnie dwa lata były dla DVBBS totalnym miszmaszem. Ich ostatnie ciekawe nagranie pojawiło się rok temu w kwietniu, a więc czy będziemy mieć do czynienia z powrotem synów marnotrawnych do Spinnin' czy może jest to jednorazowy zabieg, żeby sprawdzić, jak statystycznie wyglądać będzie nostalgiczny powrót na stare śmieci? Sprawdźmy, jak bracia Andre prezentują się ze swoim najnowszym utworem!

Never Leave było jednym z największych hitów DVBBS w historii


Najbardziej monotonny numer w historii DVBBS?

Najnowszy utwór duetu DVBBS nosi nazwę Ride Or Die. Produkcją tej piosenki zajął się również brytyjski DJ o pseudonimie Kideko oraz piosenkarz znany ze współpracy z duetem Moksi  Haj. Skład nawet przyzwoity, lecz nie przekłada się to na ten track, ponieważ mamy tutaj przykład typowego skoku na wyświetlenia, bo obstawiam, że fani Spinnin' oszaleją, gdy zobaczą DVBBS ponownie w swojej ulubionej wytwórni.

Ride Or Die to numer monotonny, bez polotu, który tak naprawdę posiada tylko jeden plus – to, że się kończy. Nudny tekst, ślepe podążanie za trendami, które przejadły się do tego stopnia, że nie chce się takiego czegoś słuchać. Nie mówię tutaj, że track ten jest słabo wyprodukowany, bo mix i mastering są zrobione jak należy, ale tylko jednym słowem można opisać tę kompozycję  nuda. Nie takiego powrotu DVBBS na Spinnin' się spodziewałem i pewnie wielu innych fanów labelu też się zawiedzie. Alex i Chris Andre nie zaoferowali nam nic nowego, a jedynie bardziej odrzucili. DVBBS IS OVER.

Najnowszy numer duetu DVBBS to tylko strata czasu


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)