News

Wiemy kiedy odbędzie się Amsterdam Dance Event 2022

Planujcie urlopy na październik w przyszłym roku! Amsterdam Dance Event oficjalnie ogłosiło daty kolejnej edycji największego EDM’owego przedsięwzięcia w Europie, które odbędzie się oczywiście w Amsterdamie.


Amsterdam Dance Event 2021 za nami

Po rocznej przerwie Amsterdam Dance Event wróciło do swojej normalnej formuły, a imprezy i warsztaty sygnowane szyldem ADE zapełniły po brzegi wszystkie możliwe przestrzenie eventowe i kluby w Amsterdamie. Tegoroczne wydarzenie miało miejsce w dniach 13-17 października i podobnie jak we wszystkich poprzednich latach – z wyłączeniem 2020 roku – zgromadziło w stolicy Holandii multum największych gwiazd szerokopojętej elektroniki.
Zdecydowanym highlightem całego eventu był powrót Hardwella na scenę podczas imprezy Revealed Recordings o czym więcej napisaliśmy tutaj. Oprócz tego, w trakcie Amsterdam Music Festival poznaliśmy setkę wyróżnionych DJ’ów w plebiscycie DJ Mag TOP 100 DJs. Bez zaskoczeń, podium należało do Armina Van Buurena, Martina Garrixa i Davida Guetty, który zwyciężył po raz drugi z rzędu.

Armin Van Buuren na żywo z AMF 2021

Kiedy odbędzie się ADE 2022?

Zarówno organizatorzy Amsterdam Dance Event, jak i partner założycielski eventu – firma Buma, potwierdzili oraz oficjalnie ogłosili daty przyszłorocznej edycji przedsięwzięcia. Zwycięskiej drużyny się nie zmienia, a zwyczaje muszą pozostać zwyczajami – tak jak to miało miejsce każdego poprzedniego roku, Amsterdam Dance Event 2022 odbędzie się w trzecim tygodniu października i potrwa od 19. do 23. dnia miesiąca.
Osoby zdecydowane na udział w „konferencji” mogą już dokonać pre-rejestracji na ADE 2022 pod tym linkiem

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →