Martin Garrix wyda lada moment pierwszy album jako AREA21, który współtworzy z Maejor'em. Znamy dokładną datę premiery oraz okładkę krążka! 0 UserComments

Martin Garrix wydaje debiutancki album jako AREA21

Artykuł dodano: 20 października, godz. 20:31
Odsłony: 204x
Martin Garrix wyda lada moment pierwszy album jako AREA21, który współtworzy z Maejor'em. Znamy dokładną datę premiery oraz okładkę krążka!


O co chodzi z AREA21?

Początki AREA21 sięgają 2016 roku, w którym ukazały się dwa solowe single duetu - Spaceships i Girls. Z początku cały projekt był owiany tajemnicą, a jego jedynym powiązaniem z Martinem Garrixem była wytwórnia STMPD RCRDS Holendra.
Do dyskografii AREA21 w kolejnych latach dołączyły raptem 4 produkcje, a w 2019 roku projekt przestał być aktywny muzycznie.

Posłuchaj Spaceships AREA21


Przełom nastąpił podczas zeszłorocznej edycji Amsterdam Dance Event. Podczas online'owego forum dyskusyjnego The Evolution Of Our Sounds, w którym udział wzięli David Guetta, Martin Garrix i Timbaland najmłodszy z wymienionych podzielił się ekscytującą informacją. Autor Animals ogłosił, że w 2021 roku wyda nowy album, lecz jego autorem nie będzie alias Martin Garrix, a AREA21, którego członkiem jest wokalista Maejor.

2021 rokiem AREA21

Duet kazał nam czekać blisko okrągły rok, ale słowa dotrzymał. Akcja promocyjna krążka rozpoczęła się już w kwietniu kiedy to na streamingach wylądował singiel La La La. W dalszej części roku jego następcami zostawali kolejno Pogo, Mona Lisa, Lovin' Every Minute i Followers. Wszystkie wydane dotychczas albumowe produkcje mają zacięcie dance popowe i potencjał radiowy. Czy AREA21 trafia do ludzi? Patrząc na fakt, że single łącznie wygenerowały na samym Spotify ponad 23 miliony odsłon, jest to pytanie retoryczne.

Obejrzyj teledysk do hitowego La La La AREA21

Greatest Hits Volume 1 na horyzoncie

Długo wyczekiwane finałowe szczegóły o albumie ujrzały światło dzienne w minionym tygodniu. Krążek będzie zatytułowany Greatest Hits Volume 1, a jego premiera odbędzie się w piątek, 12 listopada.

Martin Garrix i Maejor nie ograniczyli się jednak tylko do tych dwóch ogłoszeń. Tego samego dnia w sieci pojawił się nowy kawałem Own The Night i towarzyszący mu animowany teledysk przedstawiający dalszy ciąg historii AREA21 przedstawionej w poprzednich teledyskach. 

AREA21 - Own The Night na Spotify


A jako wisienkę na torcie potraktujmy ujawnienie oficjalnej okładki albumu, którą znajdziecie na Instagramowym profilu AREA21.

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)