Eventpromo
sunrice festival

The History of Sunrise Festival – jubileuszowy cykl

Muzyczny flashback jeszcze przed dużym festiwalem? Brzmi jak dobry plan na weekend. Reprezentanci Sunrise Festival wyruszyli w Polskę ze specjalnym cyklem imprez na 20-lecie działalności marki. W najbliższych tygodniach odwiedzą bydgoski klub Grey, poznański X-Demon, a także wrocławskie Studio P7 the Next Level.

Dwadzieścia lat marzeń

Sunrise Festival to jeden z najpopularniejszych muzycznych festiwali w Polsce, które odbywa się od 2003 roku. Wydarzenie organizowane na terenie lotniska w Podczelu k. Kołobrzegu, przyciąga zarówno polskich jak i zagranicznych artystów, którzy prezentują różne gatunki muzyki elektronicznej, takie jak house, techno, edm, trance czy drum and bass. Pośród spektakularnej scenografii, na wielu scenach i arenach można usłyszeć zarówno uznane nazwiska z międzynarodowej sceny, jak i utalentowanych rodzimych DJ-ów.

Sunrise Festival to nie tylko muzyka, ale także liczne atrakcje towarzyszące. Z okazji jubileuszu dwudziestolecia kołobrzeskiego festiwalu najważniejsze osobistości reprezentujące tę markę wystąpią w kilku polskich miastach z cyklem The History of Sunrise Festival. Jednym z przystanków będzie bydgoski klub Grey, gdzie już w piątek, 19 maja, zagrają zasłużeni artyści dla kołobrzeskiej imprezy: DJ Kris, DJ Matys, oraz DJ Roko.

20 lat minęło jak jeden dzień! 🤩🔥 Czas na wspólne świętowanie dwóch wspaniałych dekad Sunrise Festival. To będzie MEGAIMPREZA! 💥💥💥 – napisali organizatorzy

W sobotę 3 czerwca impreza odbędzie się w poznańskim X-Demon, a tydzień później – 10 czerwca – we wrocławskim P7 THE NEXT LEVEL w ramach drugich urodzin miejscówki.

Multicam | Matys & Kris Sunrise Festival 2022

The History of Sunrise Festival w Poznaniu, Bydgoszczy i Wrocławiu – wejściówki

Bilety na imprezy z serii The History of Sunrise Festival możecie nabyć u naszych przyjaciół w Biletomat.pl, już od 49 zł. Nie zwlekajcie z zakupami!

Zobacz także: Dwie dekady wyjątkowej podróży. 20 lat temu ATB zaprezentował „Long Way Home”
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →