News

Summer Revolution Festivals w natarciu! Już niedługo ich trzy imprezy

Najbliższe miesiące w naszym kraju będą idealnym momentem do imprezowania. Już niedługo majówka, jednak myślę, że macie już na nią odpowiednie plany. Nic straconego, bo od końca przyszłego miesiąca aż do początku lipca, Summer Revolution Festivals rusza ze swoimi własnymi eventami! Co zaplanowała dla nas polska ekipa organizatorska? Przekonajcie się sami!

Summer Revolution Festivals i trzy duże imprezy

Grupa organizatorów z Wielkopolski już od kilku dobrych miesięcy promuje nadchodzące wydarzenia na swoich social mediach. Od 27 maja do 1 lipca będą przewodzić oni trzem imprezom, a zagrają na nich znane postacie sceny klubowej, festiwalowej, a nawet rapowej! Chcecie poznać szczegóły na temat tych nadchodzących eventów? Zostańcie z nami do końca!

KUP BILETY NA IMPREZY SUMMER REVOLUTION FESTIVALS

Pierwszym ze wspomnianych jest Fresh Festival, który odbędzie się 27 maja we Wronkach, a dokładniej na Placu Targowym. To pierwsza edycja eventu, który zdaniem organizatorów ma być powiewem świeżości dla mieszkańców wielkopolskiego miasta. Będzie to impreza łącząca muzykę klubową z rapem, zatem nie zabraknie znanych postaci. Headlinerami zostali Kabe oraz Wac Toja, a na czele ekipy elektronicznej stoją CJ Stone, Diabllo aka Coorby oraz Jay Bae. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl!

Darkness Castle III to trzecia edycja festiwalu muzyki klubowej w miejscowości Lubasz niedaleko Czarnkowa. Odbędzie się 10 czerwca, a przewodzić nią będą rezydenci najpopularniejszych dyskotek w całym kraju. Najbardziej znanymi DJ-ami, którzy tam wystąpią to m.in. DJ Killer, Matson, Cyprex czy Bagrol. Jeżeli jesteście fanami fidget house’u to ta impreza jest dla Was idealna!

KUP BILETY NA IMPREZY SUMMER REVOLUTION FESTIVALS

Trzecią imprezą od SRF na przestrzeni nadchodzących kilku miesięcy będzie Mormin Summer Lake. Cały event rozegra się oczywiście przy Jeziorze Mormin nieopodal Szamotuł. Jest to kolejny projekt od ekipy z Wielkopolski, w zupełnie nowym miejscu. Wszystko odbędzie się 1 lipca, a zagrają m.in. DJ WAJS, X-Meen czy Gashmaker! Będzie to zarazem ostatni przystanek przed kolejną edycją Summer Revolution, ale do niego zostało jeszcze sporo czasu!

Tak zapowiadają się imprezy od Summer Revolution Festivals!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →