News

Skrillex i Steve Aoki na „Entergalactic” Kida Cudiego

Po długo oczekiwanej premierze Entergalactic fani i krytycy szybko zaczęli chwalić Kida Cudiego za świeże podejście do muzyki, pomimo wieloletniej kariery. Jak wypadają jego współprace z gwiazdami sceny EDM?

Entergalactic najnowszym przełomem świata muzyki oraz…

Kid Cudi pomimo dość długiej kariery stale dostarcza swoim fanom nowe odkrycia co do swojego zamiłowania do muzyki, a wraz z tym coraz bardziej możemy zauważyć jego wszechstronność. Jego najnowszy album Entergalactic utrzymany w kosmicznym klimacie ma być jednym z jego ostatnich owoców pracy w studiu, jednak wraz z tym zadbał on o to, żeby sama płyta w odpowiedni sposób zapisała się w kartach historii, gdyż na jej podstawie dzięki współpracy z Netflixem mamy okazję doświadczyć całej historii albumu w formie…

Przeczytaj także: Gwiazda światowego formatu pojawiła się obok Davida Guetty podczas seta tego drugiego. Można sobie tylko wyobrazić, jak brzmiałby ich wspólny utwór…

Otrzymaliśmy pięć remiksów dotychczasowych największych hitów z rodziny basowej, których …serialu, który po pierwszych czterech dniach od premiery otrzymał nieco ponad 96 procent pozytywnych ocen. O ile sama podróż w świat płyty w połączeniu z serialem jest niezwykłym doświadczeniem, tak na końcowy efekt składa się praca nie tylko samego rapera, lecz między innymi dwóch ważnych nazwisk światowej sceny EDM. Wiecie już, o kogo chodzi?

Entergalactic LP z udziałem gwiazd sceny EDM

Cały wydźwięk albumu miał zostać utrzymany w tytułowym kosmicznym klimacie, wokół którego bazuje cały serial. Widząc udział Skrillexa w tym LP, spodziewałem się oryginalnego podejścia do dotychczasowego trapu i świeżego wydźwięku. Myliłem się? I tak, i nie. Nagłe zmiany głośności, akcenty wokalne w tle czy nietypowa aranżacja, przez które przemawia kreatywność producenta, nadają przyjemny akcent całemu Ignite The Love, który mimo wszystko jest w dalszym ciągu kawałkiem trapowym.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, a nawet bardzo prawdopodobne jest to, że wraz z powrotem Skrillexa na scenę, przy okazji wydania albumów otrzymamy ten kawałek w nowej wersji, która przyciągnie w świat Entergalactic nowych odbiorców. W przypadku Burrow współtworzonego ze Steve’m Aokim otrzymaliśmy może nie tyle typowy, ile bardzo linearny utwór, który w ogólnym odbiorze, pomimo dopełnienia klimatu całego albumu, sam nie wnosi nic nowego. Jaka jest wasza opinia na temat samego serialu oraz udziału artystów elektronicznych na albumie Cudiego?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →