News

Ich wspólny kawałek to byłby collab roku! Niecodzienny gość specjalny na secie Davida Guetty

Gwiazda światowego formatu pojawiła się obok Davida Guetty podczas seta tego drugiego. Można sobie tylko wyobrazić, jak brzmiałby ich wspólny utwór…


Gość specjalny Davida Guetty

Świat zna kosmiczne współprace pomiędzy muzykami. Są pewne zestawienia, które zawsze elektryzują i tak już pozostanie. Jest to rzecz, która jest niezmienna niezależnie od gatunku. Nie znaczy to, że wszystkie kooperacje, które na papierze wyglądają fenomenalnie, właśnie takie są finalnie.
Niektóre współprace kończą się fiaskiem, nim jeszcze na dobre się zaczęły. Mało kto wie, że w przeszłości mało co nie doszło do współpracy pomiędzy Michaelem Jacksonem a Freddiem Mercurym. Niestety, artyści poróżnili się, nim doszło do nagrania produkcji. Inne z kolei okazują się kompletną porażką, pomimo że same utwory ujrzały światło dzienne.
W końcu każdy z nas potrafiłby wymienić zapewne całą serię utworów, których potencjał był znacznie większy niż efekt końcowy. Mimo to ciągle wypatrujemy kolejnych współprac marzeń. Są pewne przesłanki ku temu, że kolejny z nich może nadejść.

Przeczytaj też: Znamy datę premiery aftermovie z Tomorrowland 2022 – szczegóły 

Podczas grania swojego seta pod koniec września w Ushuaia Ibiza David Guetta zaprosił bowiem na scenę gościa specjalnego, którym był… Ed Sheeran. Artyści zagrali ze sobą jeden z popularniejszych utworów Eda. Mowa o produkcji Bad Habits, która na platformie YouTube liczy sobie ponad 430 milionów odsłon.
Wiadomo, jedna jaskółka wiosny nie czyni, gdyby jednak puścić wodze fantazji i wyobrazić sobie ich wspólny collab… no cóż, stacje radiowe zapewne miałyby co nadawać. Pop z elektroniką często dobrze współgra, a gdyby z jednego i drugiego wziąć tych topowych, to po prostu nie mogłoby się nie udać!
Miejmy nadzieję, że w przyszłości zobaczymy kolejne znaki, że wspólny utwór Davida i Eda to nie jest rzecz tak odległa. Z pewnością będziemy trzymać rękę na pulsie. W międzyczasie możecie zerknąć na wspomniany fragment seta Guetty, znajdziecie go poniżej. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku

David Guetta & Ed Sheeran at Ushuaia Ibiza

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →