News
Axwell

Sety z Ultra Music Festival Europe już dostępne

Do sieci sukcesywnie trafiają kolejne nagrania, na których udokumentowane zostały najlepsze występy minionego Ultra Music Festival Europe. Impreza odbyła się w Chorwacji w dniach 7-9 lipca i zgromadziła tysiące fanów muzyki elektronicznej. Z kolei line-up pękał w szwach od największych gwiazd współczesnej sceny. Sprawdźmy, kogo sety już możemy oglądać w internecie.

Skład tegorocznej edycji Ultra Music Festival Europe to istne szaleństwo. Alesso, Axwell, DJ Snake, Gryffin, Oliver Heldens, Steve Aoki, Tchami, Zedd, Adam Beyer, Afrojack, Boris Brejcha, Carl Cox, Charlotte De Witte, Hardwell, Martin Garrix i wielu innych – moglibyśmy tak wymieniać jeszcze długo! Do Chorwacji zawitała śmietanka elektronicznego światka ku uciesze tysięcy uczestników imprezy. Już dziś nie możemy doczekać się powtórki!

Ultra Music Festival Europe – czyje występy możemy już obejrzeć?

Tymczasem w ramach rozgrzewki przed kolejnym weekendem, sprawdzamy czyje występy już wylądowały w sieci. Liczba setów, które możecie obejrzeć online, powiększa się z każdym dniem. Część z nich publikowana jest na kanałach samych artystów, część przez organizatorów Ultra Music Festival Europe, a część przez… użytkowników. Warto regularnie sprawdzać wyniki, gdyż każdego tygodnia przybywać będą kolejne nagrania.

Ultra Music Festival Europe – oto opublikowane sety

Spośród tych, które już zostały opublikowane, wybraliśmy kilka, które proponujemy obejrzeć jak najprędzej!

HI-LO

Adam Beyer

Timmy Trumpet

Massano

Afrojack

Gryffin

Axwell

Cały set Axwella zobaczycie tu.

Prócz YouTube, część setów można znaleźć także m.in. na SoundCloud lub Facebooku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →