News

San Holo zorganizował imprezę w… windzie [video]

Występy artystów często przybierają nietypową formę, jednak organizator imprez EDM, Brownies & Lemonade, przeszedł oczekiwania wszystkich. Sprawdź!


San Holo z ekskluzywnym występem w…

San Holo jest obecnie jednym z najbardziej lubianych artystów sceny EDM. Nie tylko ze względu na swoją muzykę, jednak przede wszystkim przez charakter oraz otwartość w stosunku do swoich fanów, których określa swoją drugą rodziną. Jego występy nierzadko przyjmują nietypową formę, jednak ten przeszedł wszelkie oczekiwania.

Przeczytaj także: GORDO to arogant, bo przedłużył swój set jako headliner? Tak twierdzą dwaj DJ-e po show w Londynie

Występ zorganizowany przez cenionego organizatora imprez z muzyką elektroniczną Brownies & Lemonade odbył się w… windzie, będąc tym samym najbardziej ekskluzywnym występem artysty jak do tej pory oraz eventem promującym najnowszy singiel All The Highs. Najnowszy występ z serii B&L Pop Up Series, w ramach której artyści umieszczani są w niekonwencjonalnych miejscach, gdzie odbywają się improwizowane sety DJ-skie. Inne występy w stylu pie-in-the-sky” to m.in. Whethan w opuszczonym zoo czy Moore Kismet, który zagrał na…

Sprawdź, jak wypadła ekskluzywna impreza promująca najnowsze All The Highs

Moore Kismet z minikoncertem na opuszczonym przystanku kolejowym

Omar Davis, znany szerzej jako Moore Kismet, to z pewnością jeden z największych fenomenów sceny EDM ostatnich lat. Hipnotyzujący styl w połączeniu z otwartością artysty na nowe znajomości umożliwił mu wydanie kawałków w wytwórniach takich jak Disciple, Never Say Die czy wyprodukowanie oficjalnego remiksu dla Illeniuma.
Ważnym osiągnięciem jest również bycie najmłodszym artystą, który zagrał na EDC, gdzie początkowo sami bookerzy festiwalu nie chcieli zgodzić się na jego występ ze względu na wiek, a nawet teraz nie przekroczył on progu 18 lat. Podobnie co w przypadku San Holo, Brownies x Lemonade odezwał się bezpośrednio do młodego artysty, który z wielką chęcią postanowił dać nietypowy koncert dla grupy ponad 150 osób. Jak sądzicie, który artysta jako następny zagra w nietypowym miejscu? Kogo chcielibyście zobaczyć w następnej odsłonie UNIVERSE? Dajcie nam znać na Facebooku.

Zobacz recap z Moore Kismetem at UNIVERSE Pop-Up Party

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →