Na horyzoncie pojawiają się ciekawe imprezy w Warszawie i Poznaniu. Tam gościem głównym będzie nie kto inny jak Bakermat! Sprawdź szczegóły obu wydarzeń! 0 UserComments

Bakermat na dwóch występach w Polsce pod koniec roku. Bilety i szczegóły

Artykuł dodano: 21 września, godz. 13:57
Odsłony: 139x
Na horyzoncie pojawiają się ciekawe imprezy w Warszawie i Poznaniu. Tam gościem głównym będzie nie kto inny jak Bakermat! Sprawdź szczegóły obu wydarzeń!


Bakermat dwukrotnie w Polsce

Główny imprezowy szał w tym roku ma się już ku końcowi. Większość największych imprez w 2022 już się przecież odbyła. Mogliśmy podziwiać już chociażby festiwale pokroju Tomorrowland, Ultra Music Festival czy Creamfields Festival. Zazwyczaj kalendarz imprez układa się w ten sposób, że największe z nich odbywają się zaraz przed i w ciągu wakacji.

Teraz do końca roku format imprez lekko się zmieni. Mniej już będzie kilkudniowych festiwali (chociaż te oczywiście również będą się pojawiać), więcej natomiast będzie jednodniowych imprez. Te jak najbardziej również mogą być interesujące. Świetnie pokazuje to chociażby przykład nadciągających wydarzeń w Warszawie oraz Poznaniu.

Przeczytaj też: Coś dla fanów Anjunabeats i Afterlife! Tomorrowland publikuje kolejną garść setów

Tam jeszcze w tym roku wystąpi bowiem Bakermat. Ten holenderski artysta tworzy muzykę głównie w stylu deep house. Bakermat miał okazję wydawać m.in. w Ultra Records oraz Sony Music. Artystę możemy kojarzyć głównie z utworów Baianá, One Day, Learn to Lose czy Baby

Na imprezie w stolicy Bakermat pojawi się 2 grudnia w klubie Proxima. Tam zagra swój koncert o godzinie 20:00. Zaledwie dzień później (3 grudnia) o tej samej porze DJ zagra w poznańskiej Tamie. Cena biletów z drugiej puli na oba wydarzenia jest jednakowa i wynosi 110 złotych. Co ciekawe, wstęp na obie imprezy jest 13+ za okazaniem pisemnej zgody (poniżej tego wieku wymagana jest obecność opiekuna)
BILET NA KONCERT BAKERMATA W WARSZAWIE KUPISZ - TUTAJ
BILET NA KONCERT BAKERMATA W POZNANIU KUPISZ - TUTAJ
Warto również wspomnieć o supporcie. Na obu imprezach zobaczymy w tej roli neValda, czyli rozchwytywanego polskiego house'owego DJ-a. Trzeba przyznać, że połączenie obu artystów wygląda bardzo dobrze. 

Same imprezy mają potencjał, by zwieńczyć końcówkę tego roku w bardzo dobrym stylu. Miejmy nadzieję, że właśnie tak się stanie. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku

Bakermat - Baianá, posłuchaj!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także

- James Hype w Tomorrowland Music! Posłuchaj „Crank”
- SOFI TUKKER nagrali live set z... helikoptera - obejrzyj
- GORDO to arogant, bo przedłużył swój set jako headliner? Tak twierdzą dwaj DJ-e po show w Londynie

fot. Adagio TV 
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)