News

Q-Dance odwołuje jedną z kultowych imprez – szczegóły

Organizatorzy sylwestra dla fanów muzyki hardstyle odpowiedzieli na pytanie odnośnie tegorocznej imprezy. Nie mamy dobrych informacji. Sprawdź!


Największy sylwester z muzyką hardstyle

Trzeba przyznać, że muzyka hardstyle cieszy się na świecie bardzo dużą popularnością. Wiele osób uważa, że społeczność hardstyle’owa jest jedną z najbardziej zintegrowanych grup wśród fanów muzyki elektronicznej. Wspólnie organizowane wyjazdy czy akcje na największych festiwalach świata właśnie z muzyką hardstyle tylko mnie w tym utwierdzają. Zapewne większość z was kojarzy perfekcyjnie wykonane crowd control” na festiwalu Defqon
Skoro mowa już o festiwalu Defqon to warto wspomnieć, że organizatorem tego wydarzenia, jak i wielu innych, jest marka Q-dance. Corocznie odbywają się takie imprezy jak m.in. Defqon, Qlimax czy Mysteryland. Ich tematyczne sceny można spotkać również na dużych festiwalach muzycznych takich jak Electric Love Festival czy World Club Dome. Jednym z bardzo wyczekiwanych corocznie wydarzeń jest z pewnością impreza sylwestrowa, która odbywa się pod nazwą EPIQ. Na ten rok mamy niestety złe wieści dla osób, które planowały właśnie tam spędzić sylwestra.

Przeczytaj także: San Holo zorganizował imprezę w… windzie

Ostatnio w sieci pojawiło się oficjalne aftermovie z tegorocznego Sziget Festivalu, na którym Q-dance miało swoją tematyczną scenę. Jeden z fanów w sekcji komentarzy na Instagramie zadał pytanie odnośnie tegorocznej sylwestrowej imprezy organizowanej przez Q-dance. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Niestety są to złe wieści, ponieważ w tym roku organizatorzy nie planują hucznego przywitania Nowego Roku w rytmie hardstyle. Czy to oznacza definitywny koniec imprez EPIQ, czy wyjątkowo tylko w tym roku nie będzie okazji do świętowania? Tego nie wiemy, ale miejmy nadzieję, że nie! Obserwujcie nas, żeby być na bieżąco!

Q-dance presents: GET WACK! at Sziget Festival 2022 | Official Q-dance Aftermovie

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →