News

Po raz pierwszy w historii festiwalu David Guetta nie wystąpi na Tomorrowland. Dlaczego?

Za kulisami branży muzycznej nierzadko dochodzi do sprzeczek czy braku porozumień, których wskutek agencje zamykają się na wybranych artystów. Jak jest w przypadku Davida Guetty? Sprawdź!


Tomorrowland 2022 bez Guetty?

Zwycięzca rankingu DJ Mag Top 100 DJs był stałym bywalcem Tomorrowland od początku działalności festiwalu i to między innymi jego sety oraz umiejętności mikserskie pozwoliły na niesamowity rozgłos wraz z biegiem lat. Dlaczego tak istotna postać, będąca już swego rodzaju częścią samego wydarzenia, podobnie jak Dimitri Vegas & Like Mike, na nim nie wystąpi?
Kiedy Tomorrowland ogłosił line-up na 2022 rok, jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwróciło uwagę wielu fanów, była zaskakująca nieobecność Davida Guetty, wśród ponad 300 artystów na liście. W tym przypadku było niemal pewne, że francuski DJ zagra nocny set na głównej scenie, tak jak robił to przez wiele lat z rzędu, jednakże koniec końców otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie oraz filmik na Instagramie, w którym David Guetta rozmawia z Marvinem Kuhlmannem na zapleczu Ushuaia Ibiza i wyjaśnia, co było powodem, dla którego w tym roku nie wystąpi na festiwalu.

Przeczytaj także: Pod klubem nocnym w Oslo doszło do tragedii. Dwie osoby nie żyją, ponad dwadzieścia jest rannych

Musimy pamiętać, że przy takiej skali artystów i masie ludzi wokół siebie dbających o wizerunek marki muzyka to przede wszystkim biznes, w którym jeżeli nie dojdzie się do porozumienia względem czasu czy pieniędzy, to niestety czasem wspólne drogi muszą się rozejść. Cały filmik możecie obejrzeć pod linkiem tutaj. Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata Tomorrowland, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Zobacz najbardziej popularny set Davida Guetty w historii występów na Tomorrowland

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →