Kolejny raz jestem skory powiedzieć, że The Chainsmokers odżyli na dobre. Już niedługo na platformach streamingowych ukaże się utwór „Missing You” z angielskim zespołem Glass Animals! Sprawdźmy go! 0 UserComments

The Chainsmokers wyprodukowali wspólny numer z... Glass Animals – posłuchaj przedpremierowo

Artykuł dodano: 28 czerwca, godz. 15:05
Odsłony: 609x
Kolejny raz jestem skory powiedzieć, że The Chainsmokers odżyli na dobre. Od momentu wydania So Far So Good minęło już półtora miesiąca, a Amerykanie nadal nie zwalniają tempa. Tym razem po solowym albumie przyszedł czas na konkretną współpracę! Już niedługo na platformach streamingowych ukaże się utwór Missing You z angielskim zespołem indie rockowym o nazwie Glass Animals. Sprawdźmy, jak brzmi owa produkcja!


One hit wonder czy jeden z przebojów dekady?

Glass Animals to angielski zespół z Oksfordu, który powstał w 2010 roku. Jego frontmenem jest Dave Bayley, którego możemy zobaczyć na teledysku największego hitu grupy, czyli Heat Waves. Aktualnie jest to jedyna produkcja bandu, która okryła się międzynarodową sławą. Została wydana pod koniec czerwca 2020 roku i od tamtej pory hype na nią nieprzerwanie rósł. 

Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że ów track pojawił się na pierwszym miejscu najsławniejszej na świecie listy przebojów US Billboard Hot 100. Warto wspomnieć, że w Polsce piosenka okryła się platyną, a najlepsze wyniki dotyczące sprzedaży osiągnęła w Stanach Zjednoczonych, gdzie sprzedano ją w ilości trzech milionów kopii, co wiązało się ze zdobyciem potrójnej platyny.

Przeczytaj też: Znamy oficjalny soundtrack gry „F1 2022”. Na liście autorów gwiazdy EDM

Czy wspomniałem o tym utworze Glass Animals tylko dlatego, że jest ich najpopularniejszą piosenką? Nic bardziej mylnego! Heat Waves jest idealnym płótnem dla pozostałych artystów, a tym bardziej dla DJ-ów i producentów, bo w przeciągu dwóch lat udało nam się usłyszeć parę autorskich wersji od naprawdę znanych postaci ze świata muzyki EDM. 

Swoją wersję wydali np. Sonny Fodera, Oliver Heldens, Diplo, a remiks Shakura Ahmada pojawił się nawet w grze Forza Horizon 5. Chcę przez to powiedzieć, że przez współpracę z takimi gwiazdami zespół Glass Animals może w przyszłości postarać się o kooperację z jakąkolwiek postacią ze świata muzyki elektronicznej, bo jedna jest już gotowa! Posłuchajmy Missing You!

Posłuchaj remiksu Heat Waves autorstwa Olivera Heldensa


Czy Missing You zostanie hitem wakacji 2022?

Utwór Missing You to nadchodząca produkcja duetu The Chainsmokers oraz angielskiego zespołu Glass Animals. Została ona zaprezentowana podczas ostatniego występu amerykańskiego projektu. Oficjalny zapis całej piosenki na YouTube został usunięty przez SME, czyli Sony Music Entertainment, więc możemy tutaj mówić o oficjalnym potwierdzeniu wytwórni, że ów numer faktycznie zostanie wydany w najbliższym czasie.

Jest to piosenka z gatunku pop w połączeniu z future bassowymi brzmieniami, które stworzyli The Chainsmokers. Na platformie Reddit dostępny jest krótki, około minutowy filmik przedstawiający projekt, lecz jakość audio wideo pozostawia wiele do życzenia. W niedalekiej przyszłości na kanale TCS powinna pojawić się oficjalna wersja utworu. Na ten moment musimy zadowolić się fanowskim nagraniem z koncertu, lecz da się z tego materiału wiele wywnioskować. Czy Missing You ma szansę zostać przebojem lata 2022? Przekonamy się już niebawem!

Posłuchaj kooperacji The Chainsmokers i Glass Animals jeszcze przed premierą


Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)