News
Paul van Dyk

Paul Van Dyk ponownie w Polsce! Gdzie i kiedy go zobaczymy?

Komu potrzebna Swedish House Mafia, jeśli z dnia na dzień w naszym kraju ogłaszane są imprezy, gdzie headlinerami są legendy trance'u. Fani tych brzmień są w Polsce rozpieszczani przez organizatorów. Muszę przyznać, że to prawdziwa gratka fanów gatunku, a pamiętajmy, że za dwa dni rozpoczyna się Transmission w Gdańsku. Klubowo też nie mamy nic do zarzucenia. Najpierw Cosmic Gate i Aly & Fila w Pacha, a teraz Paul Van Dyk w Ekwadorze Manieczki. Przekonajmy się, kiedy będziemy mogli słuchać seta niemieckiej legendy!

Legendarny klub zaprosił Paula Van Dyka

Trzeba sobie jedno wyjaśnić. Ekwador Manieczki to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych klubów w całej Polsce. Tytuł ten dzierży od wielu lat, a w czasie funkcjonowania grywali w nim DJ-e z całej Europy. W tym roku gościli tam już Alex M.O.R.P.H, RAM, Shaun Baker, Richard Durand czy Westbam. Do tego grona dołączy niedługo Paul Van Dyk, jednak na jego występ będziemy musieli trochę poczekać.

Kolejny występ Paula Van Dyka w Polsce odbędzie się 11 lutego 2023 roku w ramach 25. Urodzin Klubu Ekwador Manieczki. Właśnie tak! Lokal ten w przyszłym roku świętować będzie ćwierć wieku, a z tej okazji zaproszona została prawdziwa gwiazda muzyki trance. Warto w tym momencie dodać, że bilety na ów event trafią do sprzedaży dopiero 1 grudnia, a o szczegółach imprezy dowiemy się w nadchodzących miesiącach!

Przeczytaj również: Legendarny duet Aly & Fila niebawem w Polsce! Znamy szczegóły

Wspomnę tylko, że koncert Paula w klubie Ekwador będzie elementem jego trasy koncertowej Off The Record, która trwa od początku sierpnia tego roku. Niemiecki DJ to przede wszystkim legenda z uwagi na swoje wydania w latach 1998-2005. Właśnie wtedy Van Dyk prezentował nam takie przeboje jak For An Angel, Nothing But You, We Are Alive czy Tell Me Why (The Riddle). Jest zdobywcą niezliczonej ilości nagród w kategorii Najlepszy trance’owy DJ, a także laureatem Grammy z 2008 roku! Warto dodać, że Paul to nieodłączny element rankingu DJ MAG, w którym pojawia się już od 24 lat!

Można by tak opowiadać o Paulu bez końca, jednak pamiętajmy, że do jego występu zostało jeszcze sporo czasu. W nadchodzących miesiącach odbędą się w klubie Ekwador równie prestiżowe imprezy, podczas których będziemy świętować 50. urodziny CJ Stone’a. Właśnie wtedy w Manieczkach pojawią się np. Jorn Van Deynhoven, DJ Scotty czy DJ Quiz! Teraz wystarczy odrobina cierpliwości i występ Paula Van Dyka nastąpi szybciej, niż myślicie!

Tak prezentuje się oficjalny plakat promujący 25-lecie klubu Ekwador Manieczki!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →