News

Nic nowego, czyli znamy pierwszą fazę line-upu Tomorrowland Winter 2023

Całkiem niedawno pojawiły się w Internecie pierwsze informacje na temat nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland Winter. Lokalizacja imprezy się nie zmieni, a odbędzie się ona dokładnie od 18 do 25 marca. To już trzecia edycja zimowego eventu, a od dzisiaj zostało do niego dokładnie 177 dni. Wczoraj ogłoszono pierwszą dawkę artystów, którzy pojawią się na początku wiosny w Alpe D’Huez!


Festiwalowy kotlet

Organizatorzy Tomorrowland Winter kolejny raz pokazują nam, jak nie zabierać się za zbieranie artystów na nadchodzącą edycję. Największymi gwiazdami tegorocznej odsłony byli np. Afrojack, Armin van Buuren, duet Dimitri Vegas & Like Mike, Paul Kalkbrenner i inni. Tym razem niestety jest bardzo podobnie, a sądzę jednak, że francuscy fani muzyki elektronicznej chcieliby usłyszeć kogoś zupełnie nowego na alpejskich szczytach.

W pierwszej fazie ogłoszeń line-upu Tomorrowland Winter 2023 pojawiło się w sumie dziesięciu artystów i dwa duety. Większość z nich to tak naprawdę ogrzewane kotlety, lecz zdziwiła nas obecność wschodzącej gwiazdy muzyki techno. Aktualne zestawienie gwiazd na nadchodzącą zimową edycję Krainy Jutra wygląda następująco:

– Afrojack
– Amber Broos
– Amelie Lens
– ANNA
– Dimitri Vegas & Like Mike
– Joris Voorn
– Kolsch
– Lost Frequencies
– MANDY
– Martin Garrix
– Netsky
– Ofenbach

W tym zestawieniu pojawiły się aż cztery DJ-ki, a wśród nich zaledwie 19-letnia Amber Broos, czyli Belgijka, która w tym roku zadebiutowała na Tomorrowland w Boom. Mimo że większość z ogłoszonych artystów to stali bywalcy edycji zimowej, to w Alpe D’Huez zagrają gwiazdy, których kilka miesięcy temu zabrakło. Mowa tutaj o Amelie Lens, ANNIE czy Martinie Garrixie, który po trzech latach przerwy powraca do francuskich Alp.

Prawdę mówiąc, jesteśmy zmartwieni w związku z pierwszymi ogłoszeniami, bo naprawdę ciężko będzie oglądało się kolejną odsłonę Tomorrowland Winter z praktycznie takim samym line-upem. Na ten moment jesteśmy sceptycznie nastawieni względem całego eventu, ale kto wie? Może organizatorzy konkretnie nas czymś zaskoczą? Teraz pozostaje czekać do następnej dawki ogłoszeń!

Tak wygląda pierwsza faza ogłoszeń na przyszłoroczny Tomorrowland Winter!

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →