News

NERVO powrócą do Polski tego lata? To niemal potwierdzona informacja

NERVO, będąc jednym z najbardziej uznanych kobiecych duetów w branży muzycznej, nieprzerwanie zaskakują nas swoimi ponadczasowymi pomysłami. Już tego lata będziemy mieli okazję zobaczyć je w Polsce!


NERVO. Ponadczasowy sukces młodego wieku

Po podpisaniu w wieku 18 lat kontraktu z dotychczasowym gigantem świata muzycznego, Sony Music Publishing, perspektywy rozwoju dla duetu były nieograniczone. Na swoim koncie posiadają nagrodę Grammy za wspólne napisanie When Love Takes Over Davida Guetty i Kelly Rowland, a to wszystko dopełnia liczba miejsc na świecie, w jakim dane było nam zobaczyć NERVO.

Przeczytaj także: FISHER, Charlotte de Witte i Rüfüs Du Sol na FEST Festival 2022. Kiedy występy?

Ich niezwykle napięty grafik wypełniony jest rocznie ponad 200 występami na żywo na całym świecie, w tym występami na głównych scenach największych światowych festiwali takich jak Tomorrowland, Lollapalooza, EDC i Creamfields oraz w rezydentury w super klubach  Hakkasan, Omnia i Wet Republic w Las Vegas, Ushuaia na Ibizie. Przez niespełna 10 lat bliźniaczki znajdowały się w rankingu DJ Mag Top 100, a w zeszłorocznym zestawieniu uzyskały 18. miejsce. Przykłady miejsc odwiedzonych przez duet oraz statystyk jedynie potwierdzają to, z jak wpływowymi zawodniczkami mamy do czynienia, a niedługo liczba ta się powiększy poprzez kolejny występ duetu w Polsce!

NERVO – You’re Gonna Love Again, posłuchaj!

Bliźniaczki ponownie w Polsce?

Na grafice przedstawiającej nadchodzące występy duetu w tym roku widnieje 50 miejsc, od Kanady przez Belgię po Hiszpanię, jednak jeden występ szczególnie przykuł naszą uwagę. Z prawej strony grafiki możemy zaobserwować zamazany napis „Fest Festival”, który wygląda, jakby celowo miał dać nam znać o tym, że duet NERVO wróci do Polski po swoim ostatnim występie na Heartbeat Festival. W skład tegorocznej edycji festiwalu wejdą artyści tacy, jak The Chainsmokers, STROMAE czy Fisher, więc aby nie przegapić okazji na zobaczenie potężnego składu artystów w jednym miejscu, koniecznie zarezerwujcie sobie bilet na stronie wydarzenia.

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →