Alison Wonderland właśnie wydała album „Loner", na który wszyscy tak długo czekali. Jeszcze kilka lat temu zmagała się z depresją i wygrała. Sprawdź! 0 UserComments

Alison Wonderland: „Pisanie numerów to mój proces oczyszczania z depresji'

Artykuł dodano: 9 maja, godz. 19:09
Odsłony: 406x
Alison Wonderland właśnie wydała album Loner, na który wszyscy tak długo czekali. Jeszcze kilka lat temu zmagała się z depresją i wygrała. Sprawdź! 


W wyjątkowej krainie Alison Wonderland

Każdy, kto miał do czynienia z muzyką Alison Wonderland wie, że to wyjątkowe przeżycie. Wytworzyła swój styl produkcji, z którego zasłynęła i dzięki temu zdobyła dużą społeczność ludzi. Połączenie mocnych basowych dropów z emocjonalnymi zwrotkami i bridgami nie jest jej obce i znakomicie odnajduje się w tym stylu. Posiada bardzo duże umiejętności produkcyjne, dzięki czemu potrafi znakomicie połączyć dźwięki syntezatorów z instrumentami żywymi, tworząc niesamowitą spójność. Unikatowe brzmienia połączyły się ostatnio i stworzyły nowy album Loner, który jest jej trzecim albumem studyjnym w karierze.


Loner jest w całości wyprodukowany przez Alison. Na krążku nie ma żadnej kooperacji. Możemy to uznać jako stuprocentową solową podróż Alison Wonderland wśród swoich wspomnień i przeżyć z przeszłości. Specjalnie dla osób, które chciały poznać Alison bardziej przy okazji wydania nowego albumu, zdecydowała się na wywiad z popularnym magazynem We Rave You. Na łamach naszego portalu powstał ostatnio artykuł o release party, które transmitowane było na żywo w sieci. Całość znajdziecie tutaj.

Alison Wonderland - Loner Album Live Stream


Alison Wonderland i jej odskocznia od codziennego życia

Jak sama wspomina, produkcja muzyki i pisanie nowych utworów jest dla niej odskocznią. Ważne jest, aby być szczerym z własną sztuką nie tylko dla siebie, ale też dla osób, które są wokół niej. Słuchając produkcji Alison można wyczuć emocje, które starała się przekazać, tworząc swoje utwory, więc można stwierdzić, że udaje jej się w pełni oddać swoje uczucia w muzyce. Jej inspiracją zawsze jest to, co aktualnie ją trapi, jak i wydarzenia z jej przeszłości. W dużym skrócie można powiedzieć, że przepisuje swoje myśli do komputera tworząc z tego utwory.

Z depresją wygrała, i nie ma co do tego wracać. Najlepszym sposobem na pozbycie się złych wspomnień okazał się właśnie album Loner. Z każdym ukończonym utworem Alison czuje, jakby oczyszczała się ze złych wspomnień i zostawiała to wszystko za sobą. Wspomina, że album jest jej opowieścią o tym, jak bardzo była samotna, jak również próbą wyrzucenia z siebie wszystkiego. Całość wywiadu możecie znaleźć tutaj, a link do albumu Loner znajdziecie poniżej!

Alison Wonderland i jej album Loner

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)