News

Markus Schulz z nowym numerem. W tym roku wystąpi dwukrotnie w Polsce!

Nowy utwór od popularnego producenta muzyki trance jest już dostępny. Wiemy, że zagra w tym roku w Polsce. Sprawdź gdzie i kiedy wystąpi Markus Schulz


Markus Schulz z nowym utworem i dwoma występami w Polsce

Fanom muzyki z gatunku trance nie trzeba chyba przedstawiać postaci Markusa Schulza. W wieku 13 lat wyemigrował do Stanów Zjednoczonych z Niemiec i właśnie tam zaczęła się jego przygoda z muzyką elektroniczną. Jego pasja pozwoliła mu stać się sposobem na życie. Szybko trafił na miejsce rezydenta klubu The Works w Phoenix, a w późniejszym czasie został współtwórcą wytwórni Plastik Records.
Jego dorobek muzyczny to potężna lista solowych produkcji, współprac czy remiksów do utworów innych producentów. Wśród społeczności lubiącej reprezentujący przez niego gatunek trance jest uważany za osobę, dzięki której progressive trance ewoluował. Markus wydawał swoje dzieła nie tylko pod jednym pseudonimem. Jego twórczość można znaleźć również pod pseudonimem Dakota. W tym swoim side projekcie prezentuje on trochę mroczniejszą wizję na muzykę.

Do sieci trafiła właśnie najnowsza produkcja Markusa, którą stworzył wspólnie z Williamem Schneiderem. Utwór zatytuowany Through The Galaxies reprezentuje muzykę, którą możemy zaliczyć do techno. Wydany został w wytwórni Coldharbour Recordings, której Markus Schulz jest założycielem. Co myślicie na temat tej nowej produkcji? Czy chcielibyście ją usłyszeć na żywo? Będzie okazja!
Kup bilety na występy Markusa Schulza w Polsce – Wrocław / Poznań
Dobrą informacją dla fanów obu panów jest to, że Markus Schulz wystąpi w naszym kraju dwa razy! Pierwsza okazja do posłuchania na żywo występu Markusa będzie we Wrocławiu, w klubie Studio P1 The Next Level. Impreza odbędzie się już 26 sierpnia, a bilety na to wydarzenie znajdziecie TUTAJ.
Kilka dni później, bo 3 września, Markus Schulz wystąpi przed poznańskimi imprezowiczami w klubie X-Demon. Będzie to wyjątkowy 3-godzinny występ, na który bilety znajdziecie TUTAJ.

Posłuchaj Markus Schulz & William Schneider – Through The Galaxies

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →