Norweski DJ połaczył siły z meksykańskim duetem ANG by stworzyć kolaborację, która zostanie wydana w wytwórni Rave Culture, której założycielami są chłopaki z W&W. Sprawdźmy co przygotował dla nas! 0 UserComments

Orjan Nilsen debiutuje w Rave Culture

Artykuł dodano: 8 stycznia, godz. 08:21
Odsłony: 510x
Norweski DJ połączył siły z meksykańskim duetem ANG by stworzyć kolaborację, która została wydana w wytwórni Rave Culture, której założycielami są chłopaki z W&W. Sprawdźmy co przygotował dla nas 39-latek wraz ze swoim latynoskimi kolegami!


Orjan Nilsen - stary znajomy Armina van Buurena

39-letni producent z Norwegii gościł już na wielu wytwórniach w czasie swojej kariery. Pojawiał się na takich kanałach jak Armada Music czy A State of Trance, a teraz pojawi się w kolejnym, znanym labelu jakim jest Rave Culture.

Orjan w przeszłości współpracował z takimi DJ-ami jak Mark Sixma, duet Cosmic Gate czy właśnie Armin van Buuren, z którym prawie 10 lat temu stworzył utwór Belter. Do tej pory najpopularniejszą piosenką Nilsena jest kawałek Violetta, który w maju 2013 roku pojawił się w wytwórni Armada.
W czasie swojej kariery Norweg wydał w sumie cztery albumy studyjne i w 2012 roku pojawił się na 32. miejscu w rankingu DJ MAG Top 100 DJs, za co został nominowany do nagrody IMDA przyznawanej w przełomowym momencie kariery danego artysty, więc można mówić, że 10 lat temu Orjan był u szczytu swojej kariery. Czy wydanie w Rave Culture razem z duetem ANG będzie dla niego powrotem do tych lepszych czasów? Sprawdźmy!

Posłuchaj utworu Orjana oraz Armina sprzed 10 lat

Jak brzmi Thousand Drums od Orjana i duetu ANG?

Norweski producent rozpoczyna rok 2022 bardzo ciekawą kolaboracją z meksykańskim duetem ANG. Wcześniej wydawali oni już na Rave Culture z takimi producentami jak np. KEVU. W sumie pojawiły się tam ich cztery produkcje. Dla Orjana, jednak jest to debiut w tym labelu. Sprawdźmy więc jak brzmi to skandynawsko-latynoskie połączenie!

Utwór Thousand Drums jest bardzo ciekawym, big-room'owym kawałkiem z trance'owymi wstawkami znanymi z produkcji Nilsena. Można powiedzieć, że Panowie idealnie podzielili się pracą, ponieważ słychać tu wkład obu projektów. Fajnie skonstruowana melodia, klimatyczny build-up oraz energiczny dropy dają nam w rezultacie bardzo solidną produkcję. Wspomnę też, że wszystko jest okraszone wokalami w brzmieniach rodem z gier Assassin's Creed.

Posłuchaj piosenki Thousand Dreams jeszcze przed premierą


Krótko mówiąc - utwór jest bardzo udanym debiutem Orjana w Rave Culture i miejmy nadzieję, że w tym roku zagości on tam jeszcze nieraz. Dajcie znać, co myślicie o jego najnowszej produkcji w komentarzach lub na naszej stronie na Facebooku!

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)