News

GORDO to arogant, bo przedłużył swój set jako headliner? Tak twierdzą dwaj DJ-e po show w Londynie

GORDO, znany w przeszłości jako Carnage, jest ostatnio obiektem hejtu wśród DJ-ów z Wysp Brytyjskich. Jakiś czas temu wystąpił on w Londynie w znanym na całym świat klubie Ministry of Sound. Diamante został oskarżony o aroganckie zachowanie w stosunku do pracowników i specjalnych gości MoS. Pokrzywdzona została jednak dwójka artystów. Co się stało i czy obelgi w stronę Gwatemalczyka są uzasadnione? Sprawdźmy to!


Po czyjej jesteś stronie?

Cztery dni temu odbył się występ GORDO w klubie Ministry of Sound w Londynie. Tego dnia wystąpili tam również Leftwing: Kody oraz David Curnow. W programie przewidziano również sety dwóch innych artystów, czyli DJ-ki o pseudonimie Essel oraz Waze’a. Wszystko wydawało się być normalne, jednak tylko do pewnego momentu. Wiemy, że Diamante był gwiazdą wieczoru i to jemu należał się największy aplauz. Z tym stwierdzeniem nie zgadza się wcześniej wspomniana dwójka DJ-ów, która została przez Gwatemalczyka pokrzywdzona.

O co dokładnie chodzi? Po całym incydencie ofiary” odniosły się do sytuacji, a Essel postanowiła po krótce, ale dokładnie ją opisać:

Wczoraj jechałam dziesięć godzin, żeby zagrać swój pierwszy set w głównej części klubu Ministry Of Sound. Spędziłam sześć godzin na dobieraniu utworów, ponieważ była to dla mnie naprawdę duża rzecz. Mój występ był przewidziany w godzinach od 5 do 6 nad ranem. Na imprezę przybyli moi znajomi, przyjaciele i zwykli słuchacze, którzy chcieli mnie w tej chwili wesprzeć. Dotarłam na miejsce około 4 nad ranem i tam powiedziano mi, że GORDO nie zgodził się na zejście ze sceny, gdzie czekał już jeden z zabookowanych artystów.

Czas mijał, a GORDO nadal nie schodził ze sceny. Zajął on slot mój i Waze’a. W ten sposób zagrał w sumie trzy i pół godziny. Byłam bardzo zdenerwowana całym zajściem w przeciwieństwie do artysty, który miał grać jeszcze przede mną. Jestem niezmiernie zawiedziona, że nie dostałam okazji, żeby zagrać w Ministry of Sound i mam nadzieję, że w pewnym momencie otrzymam taką szansę po raz kolejny.

Do całej sytuacji odniósł się też Waze, który nie pozostawił na GORDO suchej nitki. Jak sam przyznał, nie spotkał się z tak wysoką arogancją, a grał ze znacznie większymi i – co więcej – lepszymi artystami. W ten sposób Diamante pozbawił dwójki DJ-ów (w tym debiutantki) występu w jednym z najbardziej znanych klubów w Londynie. Moim zdaniem Carnage zachował się w tym przypadku wysoce nieprofesjonalnie, bo albo za bardzo poniósł go melanż lub, albo za dobrze mu się tam grało. Zdecydowanie stoimy po stronie pokrzywdzonych, bo oskarżenia w stronę Gwatemalczyka są uzasadnione. Czy on sam odniesie się do zaistniałej sytuacji? Pewnie przekonamy się już niebawem!

Posłuchaj jednego z ostatnich setów GORDO dostępnych na YouTube!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →