Najnowszy set SOFI TUKKER jest już dostępny w sieci. Jak to się stało, że DJ-ski duet nagrał go w helikopterze? 0 UserComments

SOFI TUKKER nagrali live set z... helikoptera - obejrzyj

Artykuł dodano: 20 września, godz. 10:45
Odsłony: 138x
Najnowszy set SOFI TUKKER jest już dostępny w sieci. Jak to się stało, że DJ-ski duet nagrał go w helikopterze?


Niebiański set SOFI TUKKER

Trzeba przyznać, że DJ-skie sety coraz częściej nagrywane są w nietypowych miejscówkach. Mowa zarówno o tych granych dla publiczności, jak i tych, gdzie artyści występują solo. Świetnie to pokazuje, że tak samo jak muzyka elektroniczna wychodząca z klubów, tak i same sety DJ-skie nie muszą być związane tylko z klubowymi parkietami. 

Dodatkowo wszystko ma też plusy pod względem wizualnym. DJ-e bowiem wybierają sobie coraz bardziej zwariowane miejsca do grania swoich setów. Występy w ruinach zamku, lesie czy górach - to wszystko już było. Trzeba przyznać, że wygląda to ślicznie i mam nadzieję, że ten pomysł nadal będzie podtrzymywany.

Zapewnia to chociażby duet SOFI TUKKER, który opublikował w sieci swojego kolejnego seta. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie to, że został on nagrany... w helikopterze. Skąd wziął się pomysł na zagranie seta w przestworzach? 

Przeczytaj też: Tomorrowland wypuszcza film dokumentalny. Premiera szybciej niż myślicie...

Odpowiedź jest całkiem prosta - SOFI TUKKER postanowili uczcić w ten sposób wydanie nowego singla Summer In New York. Nie jest przypadkowe zatem, że i sam set nagrywany został nad Wielkim Jabłkiem. Warto też chwilę poświęcić samemu koncertowi. Ponad 40-minutowy set składa się głównie z muzyki house'owej.

Można w nim usłyszeć sporo kawałków z albumu SOFI TUKKER - WET TENNIS. Całość jest, jak na house przystało, bardzo rytmiczna oraz niespodziewanie spokojna. Taka forma sprawia, że muzyka świetnie się komponuje z widokami prezentowanymi z helikoptera. Sam spokojny klimat muzyki śmiesznie kontrastuje z szumem dźwięku, który słuchać z wnętrza kabiny, gdy artyści używają mikrofonu.

Miejmy nadzieję, że to nie ostatni taki zwariowany set SOFI TUKKER, ponieważ całość robi naprawdę pozytywne wrażenie. Podniebny set znajdziecie już teraz na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

SOFI TUKKER - DJ set from Helicopter

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także

- Pierwsza kompilacja hitów HEXAGON już dostępna!
- Dimitri Vegas & Like Mike w klimatach latino. Posłuchaj "Fuego"
- DVBBS pochłonięci przez komercję. Słuchamy nowego kawałka z LUM!XEM
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)