Festiwal EDC w Las Vegas 2022 rozpocznie się już w ten piątek. Ubiegłoroczna edycja odbywała się z kilkumiesięcznym przesunięciem, ale nie stanowiło to przeszkody dla amerykańskich fanów muzyki EDM! 0 UserComments

Tak brzmi oficjalna kompilacja EDC Las Vegas 2022. Na playliście aż 70 utworów

Artykuł dodano: 17 maja, godz. 17:37
Odsłony: 279x
Festiwal EDC Las Vegas 2022 rozpocznie się już w ten piątek. Ubiegłoroczna edycja odbywała się z kilkumiesięcznym przesunięciem, jednak nie stanowiło to przeszkody dla amerykańskich fanów muzyki elektronicznej. Za trzy dni rozpocznie się ogromne widowisko, na którym wystąpią gwiazdy gatunków EDM z całego świata. Sprawdźmy, co z tej okazji przygotowała grupa Insomniac na Spotify!


EDC Las Vegas – największa impreza EDM-owa w Stanach

Początki Electric Daisy Carnival sięgają wczesnych lat 90., lecz dopiero w 1997 roku za sterami festiwalu pojawił się Pasqualle Rotella  człowiek, który stoi za wszystkimi imprezami organizowanymi przez Insomniac Events. Jest to ceniony producent i filantrop, bez którego EDC wcale by nie powstało. USA to nie jedyne miejsce, gdzie organizowano ten event. W gronie krajów, które organizowały Elektryczną Daisy, są aktualnie między innymi Portugalia, Meksyk, Japonia, Korea Południowa.

Na tegoroczną edycję zaproszona została prawdziwa EDM-owa śmietanka. Nic dziwnego, bo w końcu EDC słynie z tego, że na terenie festiwalu znajduje się kilka scen odpowiadających danemu gatunkowi. Do tych największych należą: Stereo Bloom, Quantum Valley, Wasteland, Basspod, Neon Garden, Circuit Grounds, Cosmic Meadow, Kinetic Field (główna scena) oraz nowopowstałe Bionic Jungle.

Line-up EDC Las Vegas 2022 jest naszpikowany gwiazdami, a na głównej scenie wystąpią takie sławy jak Alan Walker, Timmy Trumpet, Porter Robinson, Tiesto, DJ Snake, duet Future Rave (David Guetta & MORTEN) i wielu innych popularnych artystów ze świata EDM-u. Festiwal rozpoczyna się już w ten weekend, a Insomniac dla tych najmniej cierpliwych przygotował kompilację, która rozbudzi muzyczne zmysły jeszcze przed startem eventu. Sprawdźmy, jak to brzmi!

Sprawdź zestawienie gwiazd, które pojawią się na Kinetic Field  głównej scenie EDC Las Vegas 2022


Insomniac ze specjalną playlistą na EDC Las Vegas 2022

EDC Las Vegas 2022 od Insomniac Music Group to kompilacja nowo wydanych kawałkóww, które znaleźć można w serwisie Spotify. Znajduje się na niej 70 utworów od wszelkiego rodzaju artystów z całego świata. Przede wszystkim użyto tutaj piosenek DJ-ów, którzy pojawią się na tegorocznej edycji amerykańskiego festiwalu.

Każdy znajdzie na niej coś dla siebie. Można posłuchać tutaj utworów takich artystów jak np. KAYZO, Paul van Dyk, Habstrakt, Doctora P i wielu innych. Boli mnie tylko to, że cała ta playlista to jeden wielki miszmasz, bo nie każdy jednak chce przeplatać trance z dubstepem. Myślę jednak, że jest to naprawdę fajna inicjatywa, przede wszystkim dla tych, którzy nie mogą się doczekać EDC 2022! Nie zwlekajcie i przesłuchajcie tę playlistę już teraz!

Sprawdź playlistę EDC Las Vegas 2022 przygotowaną przez grupę Insomniac


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)