News

Francuski majstersztyk? Słuchamy nowego numeru DJ Snake’a i Malaa

Francuskie połączenie gwiazd, czyli DJ Snake i Malaa na jednym kawałku. Czy najnowszy utwór producentów podbije kluby?


DJ Snake i Malaa znów działają

Są połączenia artystów, które same w sobie działają świetnie. Widząc dwa znane pseudonimy obok siebie, często można spodziewać się dobrego kawałka, jeszcze zanim się go w ogóle usłyszy. Historia muzyki elektronicznej dobitnie zdaje się to potwierdzać.
W końcu w przeszłości (bądź teraźniejszości) ukazało się wiele duetów, w których artyści tak dobrze dopełniali się muzycznie, że powstawały z tego nawet zupełnie osobne projekty. Przykładów nie trzeba daleko szukać. Dość dobrze raczej pamiętamy fenomen Jack Ü, w skład którego wchodzili Skrillex i Diplo. Anti Up tworzony przez Chrisa Lake’a oraz Chrisa Lorenzo to tylko kolejny przykład.
Dlatego też widząc, że za najnowszym utworem Deep stoją DJ Snake oraz Malaa, można mieć spore oczekiwania. Chociaż artyści nie tworzą projektu z krwi i kości, to w przeszłości wielokrotnie ze sobą mieli okazję współpracować, co nader często kończyło się sukcesem. Przyjrzyjmy się zatem bliżej najnowszemu utworowi producentów. 
Patrząc po samym zestawieniu DJ Snake’a z Malaa, można by się spodziewać, że Deep okaże się mocną bass house’ową produkcją. Otóż nie tym razem. Tytuł w tym przypadku nie jest pozbawiony znaczenia. Utwór jest bowiem całkiem solidnym deep house’em. Nie jest to jednak produkcja idealnie opisująca ten gatunek.

Przeczytaj też: DJ Snake, Tchami, Tony Romera i inni. Znamy tracklistę oraz datę albumu Don Malaa

Główny bas w utworze nie jest tak czysty jak w klasycznym deep housie, przez co jednak można mieć lekkie skojarzenia z klasycznym francuskim bass house’em. Dodatkowo brzmienia syntezatora, które się niespodziewanie pojawiają, nie wskazują na typową produkcję w klimatach deep.
Jednak struktura utworu oraz wokal Yung Felixa zdają się nie pozostawiać złudzeń co do tożsamości utworu. Sama produkcja, jak przystało na artystów takiej klasy, została wykonana na wysokim poziomie, a utwór nie jest również nachalny w swoim brzmieniu, przez co z pewnością odnajdzie swoich odbiorców.
Sama scena francuskiej muzyki elektronicznej w ostatnim czasie solidnie stoi na nogach, co najnowsza produkcja DJ Snake’a i Malaa zdaje się potwierdzać. Utworu Deep posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektroniecznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Malaa, DJ Snake ft. Yung Felix – Deep

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →