Znamy pełną tracklistę albumu „Don Malaa". Wśród współtwórców są DJ Snake, Tony Romera czy Tchami. Jakie utwory obejmie album oraz kiedy pojawi się w sieci? 0 UserComments

DJ Snake, Tchami, Tony Romera i inni. Znamy tracklistę oraz datę albumu „Don Malaa”

Artykuł dodano: 20 września, godz. 16:21
Odsłony: 138x
Znamy pełną tracklistę albumu Don Malaa. Wśród współtwórców są DJ Snake, Tony Romera czy Tchami. Jakie utwory obejmie album oraz kiedy pojawi się w sieci?


Album Don Malaa w komplecie

Malaa to jeden z tych artystów, który twardo się trzyma swojego stylu. Producent występujący w kominiarce bowiem od dawna kojarzony jest z ciężkimi basowymi utworami. Francuski DJ w ostatnim czasie świetnie pokazuje, że nie samym mainstreamem człowiek żyje, i że na podwórku elektronicznym muzyka bardziej undergroundowa również ma się dobrze.

Malaa ostatnio prężnie działa na scenie, co udowodnił chociażby, publikując niedawno remiks utworu Linkin Park. Dlatego też można mieć spore nadzieje związane z nadchodzącym albumem Don Malaa.

Jeszcze przed wakacjami został ogłoszony pierwszy w historii album studyjny członka kolektywu Pardon My French. Wtedy jego premiera została zapowiedziana jeszcze na wrzesień tego roku. Już teraz jednak wiemy kiedy zostanie opublikowany oraz poznaliśmy kawałki wchodzące w skład Don Malaa.

Przeczytaj też: Malaa wydał oficjalny remiks dla Linkin Park. Ten kawałek zna każdy...


Trzeba przyznać, że całość wygląda imponująco. Wśród współtwórców albumowych kawałków znajdziemy bowiem DJ Snake'a, Tchamiego czy Tony Romerę. Sam album liczyć sobie ma czternaście pozycji, a w jego skład wchodzić będą utwory zarówno już nam znane, jak i te zupełnie nowe.

Wśród pierwszej z grup znajdziemy kawałki Hypniotic oraz How It Is. Na resztę utworów przyjdzie nam poczekać do czasu oficjalnej premiery, a ta już niebawem. Oficjalnie w sieci Don Malaa ma ukazać się już 30 września. Całą tracklistę artysta opublikował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. 

Trzeba przyznać, spoglądając na tracklistę, że w dniu premiery krążka środowiskiem basowym może lekko zatrząść. Miejmy nadzieję tylko, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

Don Malaa - tracklista

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:

- Pierwsza kompilacja hitów wytwórni HEXAGON już dostępna!
- Dimitri Vegas & Like Mike w klimatach latino. Posłuchaj "Fuego"
- Swedish House Mafia nagrali wspólny utwór z Alicią Keys. Obejrzyj debiutanckie nagranie
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)