News

Flux Pavilion i Alison Wonderland pracują nad nowymi albumami

Legenda muzyki dubstep oraz 35-letnia Amerykanka potwierdzili, że pracują nad swoim nowymi krążkami. Czego możemy się spodziewać po najnowszych produkcjach tychże producentów?


Drugi album w ciągu dwóch lat?

Jak dobrze wiemy Flux Pavilion w styczniu bieżącego roku wydał spory album, bo składający się aż z 16 produkcji, na którym pojawił się takie gwiazdy jak amerykańska wokalistka Nevve, australijski producent What So Not czy znany wokalista The Chain Gang of 1974
Fani Josha znali go w bardziej agresywnym wydaniu znanym z wytwórni UKF, gdzie wydawał głównie dubstep, jednak na albumie .wav możemy znaleźć przeróżne brzmienia, które odstają od jego wcześniejszych produkcji. Na krążku z początku 2021 roku poznajemy Brytyjczyka w zupełnie innym wydaniu niż dotychczas.
Możemy tam znaleźć przeróżnie brzmiące basowe kawałki, trapowe oraz future bassowe utwory czasami nawet popowe produkcje. Czy oznacza to, że Flux na zawsze porzucił dubstep?

Tego nie wiemy, ale nie dawno na jego Twitterze pojawił się intrygujący wpis na temat jego nadchodzącego LP, w którym zapewnia, że tym razem skupi się produkcyjnie bardziej na dropach niż na reszcie elementów piosenek. Jak sam powiedział: „Wszystko kręci się wokół dropów”, a więc czy mamy spodziewać się konkretnych dubstepowych bangerów czy może bardzo starannie przygotowanych basowo-trapowych kawałków z eksperymentalnymi dropami? Tego na ten moment nie wie nikt, ale jedno jest pewne – nie będziemy zawiedzeni.

Flux Pavilion – LOVE, posłuchaj utworu z albumu .wav

Alison Wonderland – królowa muzyki bass

Alison Wonderland już dawno odcisnęła swoje piętno w świecie EDM’u, kiedy to w 2015 zadebiutowała ze swoim albumem Run, który przyjął się bardzo pozytywnie wśród krytyków.
Podobnie było trzy lata później z krążkiem Awake, który również zyskał pochlebne recenzje. Z produkcji na produkcję możemy zauważyć, że DJ-ka zaprasza na swoje projekty coraz to bardziej znane osoby. W 2018 pojawili się obok niej dwaj znani raperzy jakimi byli Trippie Redd czy Chief Keef, a jak będzie tym razem?

Dla Alexandry będzie to trzeci album studyjny podobnie jak dla wcześniej wspomnianego Flux Paviliona. Pamiętajmy, że producentka lubi eksperymentować ze swoimi brzmieniami co można usłyszeć na jej najnowszym singlu pt. Fuck U Love U, do którego wydała nawet teledysk wyreżyserowany przez jej kolegę z branży – Elohima.

Po tweecie, który Alison wstawiła wczoraj na swoim profilu odezwał się też kolejny producent o pseudonimie Quix odpowiadając na post słowami „Coś mi mówi, że to będzie najlepszy album 2022 roku”. Co to może oznaczać? Czy Quix pojawi się na nadchodzącym projekcie 35-latki i kogo oprócz niego na nim zobaczymy? Podobnie jak z albumem Fluxa, informacji jest mało, ale hype jest wielki! Pozostaje nam tylko czekać!

Posłuchaj najnowszego singla Alison Wonderland pt. Fuck U Love U

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →