News

Eric Prydz zagra na Ibizie tego lata tylko raz! Niespełna miesiąc po występie na Sunrise Festival 2022

Sprawdzamy występ Erica Prydza na Ibizie. Jaką lokalizację odwiedzi popularny DJ?


Eric Prydz w tym roku na Ibizie tylko raz

Są lokalizacje, o których wielu początkujących DJ-ów marzy. Mowa tutaj oczywiście o ewentualnych koncertach. Chęć grania w lokalizacjach wręcz legendarnych dla muzyki elektronicznej jest chyba jednym z głównych motorów napędowych dla wielu osób, które marzą o tym, by zostać docenianym DJ-em.
Nie ma przecież chyba początkującego DJ-a, który nie marzyłby chociaż przez chwilę o zagraniu seta na takim Tomorrowland czy Ultra Miami. Kolejną lokalizacją, która jest w sposób szczególny wyróżniana na muzycznej mapie świata, jest Ibiza. Ta niewielka hiszpańska wyspa stała się wręcz kolebką muzyki elektronicznej w Europie.
Wszystko za sprawą niezwykle bogatego życia klubowego, które się na niej toczy. W związku z tym rokrocznie przed wakacjami ogłaszane są liczne rezydentury i koncerty największych gwiazd muzyki elektronicznej w najpopularniejszych klubach na Ibizie. Już teraz wiemy, że w tym roku na hiszpańskiej wyspie zagrają chociażby Martin Garrix, Hardwell czy Armin van Buuren.

Przeczytaj też: Na Ibizie i Majorce wprowadzono nowe przepisy dotyczące spożywania alkoholu

Do grona tych znamienitych gwiazd dołącza właśnie Eric Prydz. Jest to zatem niechybny znak, że klasyczne brzmienia house’u czy techno również w tym roku pojawią się na Ibizie. 
Autor takich hitów, jak Call On Me, Pjanoo, Opus czy Generate zagra w klubie Ushuaia Ibiza 21 sierpnia, czyli niespełna miesiąc po jego występie na naszym Sunrise Festival. Ceny standardowych biletów wahają się od 230 do 275 złotych. Jak zapewniają organizatorzy: „Fani mogą spodziewać się porywającego show o gigantycznych rozmiarach”.
O to nie będzie za specjalnie trudno, patrząc na światową renomę Erica. W końcu jest to jeden z najbardziej zasłużonych artystów dla house’u i techno. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Eric Prydz – Opus, posłuchaj

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →