Venti Otto

Venti Otto
Kraj:
Polska
www:
https://www.facebook.com/ventiotto

Kontakt: dj[at]ventiotto.pl;
Venti Otto FB: http://www.facebook.com/VentiOtto
Audio Contrast FB: http://www.facebook.com/audiocontrast

BIO:
Venti Otto czyli Wojciech Mytko urodził się w Poznaniu w 1981 roku. Wielkie marzenie by stanąć za prawdziwą konsolą powstało już za czasów podstawówki, gdy Wojtek organizował cykliczne dyskoteki klasowe i szkolne.
Realizować to przytłumiane pragnienie zaczął dopiero po kilkunastu latach, kiedy czując, że wykonywana praca nie daje mu satysfakcji postanowił zainwestować w siebie i w swe marzenia i zapisał się na kurs FTB Dj School.
Czując, że jest we własnym żywiole, podążając za ciosem, nabył profesjonalny sprzęt by móc rozwijać swoje umiejętności. Ta inwestycja była jedną z lepszych w jego życiu!

Pierwszy klubowy debiut Wojtek miał w lutym 2008 w jednym z najlepszych poznańskich house’owych klubów – Terytorium.
Żywa reakcja publiczności oraz satysfakcja z grania utwierdziły go w przekonaniu, że jest na swoim miejscu, że robi coś, czemu chce poświecić całego siebie. Wojtek miał również okazje zagrać podczas pierwszej polskiej edycji Godskitchen (scena Lux) we wrocławskiej Hali Stulecia w kwietniu 2008.
Kolejnym wyzwaniem dla młodego DJ’a był występ na scenie Electric House Stage podczas pierwszej polskiej edycji festiwalu GLOBAL GATHERING 2008, który odbył się na Torze Poznań 07 czerwca 2008. Kolejnymi duzymi projektami, w których brał udział były między innymi: Global Gathering 2009, Tiesto Club Show 2009 oraz Godskitchen Club Edition 2009.

Rok 2010 to kolejne duże wyzwanie – występ na scenie 'The revolution Continues’ Arena with Carl Cox and friends podczas 3 edycji festiwalu Global Gathering Polska.

Venti Otto najbardziej odnajduje się klimatach tech-house sięgając jednak nierzadko po minimal i techno.
Jego mottem życiowym jest:
„Life is too short to waste your chance – so follow your soul and fuck the rest!”.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →