Tom Forester

Tom Forester
Kraj:
Polska
www:
http://www.tomforester.com

Bardzo aktywny DJ, remixer, kompozytor i producent muzyczny. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2002 roku, od tego czasu przebrnął przez wiele muzycznych projektów, styli muzycznych i kolaboracji. Po długim czasie doświadczeń, ze względu na aktualnie wielką hybrydę gatunków, nazywa siebie DJ-em grającym muzykę klubową, starannie dobierając i łącząc ze sobą różne gatunki muzyki elektronicznej wzbogacając je o znane sample i wokale.

Tom Forester jest liderem oraz założycielem znanego na scenie housowej projektu Groovefore, którego utwory rozbrzmiewają w największych klubach na całym świecie. Jego wieloletnie doświadczenie i innowacyjne podejście do produkcji muzyki, pozwoliły bardzo szybko zagościć na stałe w czołówce sceny muzyki house. W każdy weekend robi to co kocha najbardziej – występuje dla ludzi w najlepszych polskich klubach muzycznych.

Jako DJ odwiedził największe polskie miasta, został zaproszony na muzyczne wydarzenia do takich państw jak Niemcy, Czechy, Malta, Estonia, Węgry, Rosja, Litwa. Wystąpił także na największych znaczących polskich festiwalach muzycznych takich jak Sunrise Festival, Sensation White, Global Gathering, I Love New Year, Revolution of Love. W 2017 roku został oficjalnym rezydentem klubu Pacha Poznań. Mocno współpracuje z najlepszymi klubowymi markami w Polsce.

Jako producent muzyczny wyprodukował remixy do takich artystów jak Duke Dumont, Martin Solveig, Kora, Alan Walker, Sigala, C-Bool, Bakermat, Bob Sinclar, Clean Bandit, Kygo, Armand van Helden, ZHU, Moby… Swoje autorskie utwory wydał na większości kontynentów naszego globu, jego produkcje ukazały się w takich wytwórniach muzycznych jak Hed Kandi Records (UK), Hotfingers (Włochy), Pornostar Records (Węgry), InStereo Recordings (USA), EMI Music (Polska), Vicious Recordings (Australia). W 2016 roku założył własną wytwórnie oraz blog muzyczny Houve.

W swojej karierze muzycznej dzielił scenę z takimi gwiazdami i ikonami muzyki elektronicznej jak David Guetta, Carl Cox, Eric Prydz, DJ Licious, Oliver Heldens, Chocolate Puma, Martin Solveig, Dimitri Vegas & Like Mike, Fedde Le Grand, Deadmau5 czy też z kultowymi Blank & Jones czy ATB. Obecnie koncentruje się nad produkcją kolejnych singli i remixów. Co tydzień można posłuchać jego live setów w najlepszych polskich klubach.

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →