News

Kolejna gwiazda ILNY 2009/2010!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że plejada klubowych artystów, która pojawi się na największym polskim klubowym sylwestrze, czyli „I Love New Year”, który odbędzie się 31 grudnia we wrocławskiej Hali Stulecia, powiększyła się o kolejnego dj-a!
Agencja MSM Events postanowiła, obok pierwszej gwiazdy tegorocznego Sylwestra – Tocadisco (autora takich hitów jak „ Morumbi” oraz „ Street Girls”) postawić za deckami holenderskiego dj-a – Marcela Woods! 
Od początku roku 2005 Holender wydaje swoje produkcje w wytwórni „Be Your Self Music”, która współpracuje z takimi artystami jak: Paul van Dyk, Rank 1, Marco V czy Ronald Van Gelderen. Kolejnym ważnym sukcesem Marcela w tym samym roku był kawałek pt. „Advanced”.Jest także rezydentem klubu Zino, który cieszy się ogromną popularnością wśród holenderskich klubowiczów. Jednak również regularnie odwiedza największe imprezy i udziela się w radio.


Co wiecej z polskiej czołówki DJ’ów na tegorocznej edycji ILNY usłyszeć będzie można takie gwiazdy, jak Inox oraz Mike Wind:Zdradzamy, że nie jest to ostatni zagraniczny artysta, który zagra na tej imprezie, a zatem już niebawem możecie spodziewać się kolejnej aktualizacji line-up’u imprezy!


Bilety już od października na FTB.pl 
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →