Helium

Helium
Kraj:
Polska
www:
http://tour.ftb.pl/

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od gry na instrumentach klawiszowych. Ciągle jednak szukał nowych wrażeń. Fascynacja muzyką elektroniczną szybko przeniosła się na klubowe brzmienia.

Kolejnym krokiem był zakup własnego sprzętu i pierwszych płyt winylowych, co pozwoliło mu podnosić umiejętności techniczne w domowym zaciszu. Długi okres szlifowania własnego wizerunku muzyczno-artystycznego przynosi upragnione rezultaty w postaci autorskich imprez organizowanych w piwnicach Domu Kultury w Rawiczu.

Przełomowym rokiem w dotychczasowej działalności muzycznej był rok 2008, kiedy to zostaje zaproszony do FTB Dj’s Team. Umożliwia mu to pokazanie się szerszej publice w klubach na terenie całej Polski. Począwszy od roku 2008, uczestniczy jako wykładowca na profesjonalnych warsztatach dla początkujących dj’ów – FTB Dj School, odbywającego się każdego lata. Podczas organizowanego przez telewizję TVN konkursu „Dj Projektu Plaża”, pełni rolę jurora oraz współ-rezydenta imprez nocnych.

Preferowany przez niego gatunek muzyczny to house i wszelkie jego odmiany, od najlżejszych po najbardziej ambitne brzmienia. Umiejętny dobór repertuaru sprawia, że jego sety bogate są w sporą dawkę energii. Jako Dj stawia nacisk na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy w zakresie muzyki oraz nowinek technicznych…

Dotychczas zagrał między innymi w klubach takich jak Senso – Mielno, Bohema – Siedlce, X-Demon – Leszno, Browar – Piła, Relaks – Leszno, Protector – Ostrów Wlkp., A1 Musikpark – Białystok, Strefa WZ – Wrocław, IQ – Poznań, Reaktor – Janów k/Warszawy, Euforia – Pietkowo k/Białegostoku, Amsterdam – Łąkie, k/Rakoniewic, Sfinks – Rawicz-Sarnowa, Pulsar – Poznań, Bad Toys – Bełchatów, Velvet – Nowy Sącz, Performance Cafe – Rawicz.

Booking Manager:
mail: [email protected]
tel: 502672386

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →