News

Set tygodnia: Helium

Tym razem na set tygodnia wybraliśmy w redakcji set naszego wieloletniego współpracownika, sprawdzonego w wielu klubach w całej Polsce, jednego z wielu utalentowanych DJ-ów, których wydała na świat ziemia leszczyńska, Krzyśka znanego Wam jako DJ Helium.

Set rozpoczyna się przyjemnymi, tribalowymi bębenkami, a wokal oznajmia nam ostatecznie, że utwór kojarzyć się ma nam geograficznie z Afryką. Podobnie zresztą jak cały set, dosłownie usłany jest sawannowo-dżunglowymi, pędzącymi tribal-tech-housowymi, niesamowicie pozytywnie nakręcającymi do zabawy, tanecznymi kawałkami. a

Przesłuchaliśmy raz i z pewnością jeszcze do niego wrócimy – przez całą godzinę wpaja w nas ogromną energię, ani przez moment nie nużąc i zaskakując ciekawym doborem utworów. Dołóżcie do wszystkiego nienaganną technikę, a otrzymacie obraz Heliuma – skupionego perfekcjonisty, prawie dwumetrowego giganta o wiecznie poważnym wyrazie twarzy, potrafiącego jednocześnie być duszą towarzystwa i… zresztą co tu dużo mówić. Posłuchajcie i przekonajcie się sami, pamiętając, że to przecież muzyka jest najważniejsza!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →