Drzazga

Drzazga
Kraj:
Polska
www:
http://www.drzazger.pl

Wojciech (Drzazga) urodzony w 1988r jest najmłodszym członkiem Logarythmu. Na co dzień mieszkaniec Burzeja oraz uczeń technikum telekomunikacji. Praktycznie od urodzenia związny z muzyką. Muzykę elektroniczną odkrył w 2000 roku. 3lata pozniej postanowił, że zostanie DJem i po dzień dzisiejszy stopniowo realizuje swoje marzenie. Pierwsze kroki za deckami stawiał w połowie 2004 roku… i jak to zwykle bywa początki nie należały do najłatwiejszych. Pomogł mu jednak znajomy dj z Krakowa i od tego czasu jest już tylko lepiej…
Z początkiem 2005 roku odkrył w sobie zamiłowanie do Schranzu oraz cięższego brzmienia muzyki elektronicznej. Jego debiut za konsolą to urodziny Grzegorza eS, które miały miejsce w lipcu 2005. Obecnie jego sety są prawdziwą mieszanką wybuchowa – tak naprawdę nigdy nie wiadomo co się stanie za chwilę! Uwielbia zaskakiwać ludzi i już teraz wie, że bedzie to robił zawsze! Uwielbia grać przede wszystkim to, co lubi najbardziej czyli Tribal, Pumpin, Minimal oraz oczywiście Schranz.

Okolice kwietnia 2006r, to kategoryczna zmiana stylu, na coraz lzejszy, przewazajacy Tribal, Pumpin i Groove. Lecz nie tak do konca rezygnacja ze schranzu i mocniejszych klimatow, a tylko lekkie odsuniecie ich na drugi plan.

Pomimo krótkiego stażu miał już okazję zagrać z takimi djami jak:

Mr. X aka Africa Islam,
Arcane,
Grzegorz eS,
Tomash Gee,
Simon Jim,
Michal Lazar,
Dame Shila,
Lukash Andego,
Diana D’Rouze,
Carla Roca,
DJ_Kox,
Venom,
DJ Nair,
Sick,
Came Lee,
Witoch,
Axel Cruiser,
White – X,
Luke,
Peter Fern,
DFX,
Norbert Honkisch,
Cornelius Wolff,
Chilli,
N.Reggie,
Discox,
Chris Da Break,
Martin Harmony,
Alan White aka Boombell,
Siasia,
D Muller aka. Stimulator,
WRGS,
Daniel La Crua,
Diablo,
Howie,
Agee,
Johan H.,
Tomash WBPM,
Kamil Moore,
Xequo,
Me-Hall-Ski,
Sn3jk,
RAVE

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →