Bartes

Bartes
Kraj:
Polska
www:
http://www.djbartes.com

Dj. Bartes

Prezenter Radia Planeta Poznań (W rytmie Poznania pon -pt 17:00 – 20:00 )
Od roku 2007 swoich inspiracji szuka na legendarnej wyspie Ibiza.
Dziś śmiało może powiedzieć że dzięki ciężkiej pracy i mocnemu zaangażowaniu w to co robi jego marzenia się spełniają. Dowodem na to są jego pierwsze sety w klubach na Ibizie w roku 2011 zagrał w klubie PACHA , BORA BORA oraz Km5.
Na zaproszenia Miquela Garhji miał okazje też zagrać seta w jednej z najważniejszych rozgłośni radiowych na wyspie – IBIZA GLOBAL RADIO. Wszystko wskazuje że jako jeden z nielicznych Polaków będzie pojawiał się w tym magicznym miejscu coraz częściej…

Pierwszy oficjalny dj i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce.
Przez dwa lata Dwukrotny członek komisji Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009 a na codzień rezydent klubu Terytorium w Poznaniu.

W jego historii zapisał się już dwukrotnie występ na Sunrise Festival Afterparty w roku 2008 i 2009, gdzie miał przyjemność zagrać dla 10 tysięcznej publiczności na plaży w Kolobrzegu. Rok 2007 i 2008 to także rewelacyjne support’y przed dj’em Tonką, Davidem Moreno i występ z Till’em West’em.

W setach Bartesa usłyszycie house w najlepszym wydaniu. Jego szerokie horyzonty muzyczne sprawiają, że łatwo odnajduje się w każdym miejscu. Gra wesołe i porywające do tańca funky, deep, progressive, a nawet nowoczesny tech house. Cały czas jednak zmysłowo i bardzo klubowo, to charakteryzuje dj’a Bartesa.
W każdą niedzielę o godzinie 22:00 dj Bartes zabiera wszystkich fanów muzyki klubowej na jednogodzinną muzyczną podroż po klubowej mapie świata w jego autorskiej audycji THIS IS MY HOUSE na antenie Planety Poznań oraz w piątki na Planecie Konin i Słupca.

Obecnie, wspólnie z dj’em neeVald’em realizuje projekt swoich imprez pod nazwa La Noche De Eivissa, zainspirowani tym co usłyszeli na wyspie Ibiza postanowili przekazać muzyczną dusze Hiszpanskich Balearów.

Przez ostatnie kilka lat pojawiał się na największych Polskich eventach

Sunrise Festival After party 2008 /2009
Rmi Trance Explosion with Armin Van Buuren (HouseStage)
Summer City (House Stage)
Tiesto Elements of Life (HouseStage)
I Love New Year (HouseStage)

W roku 2010 pojawił się ze swoim setem na głownej scenie imprezy Godskitchen w Poznanskiej Arenie

„Każdy set jest jak bicie serca”

Booking contact:

[email protected]

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →