News

DJ Snake nie tylko wystąpi na stadionie PSG, ale również wypuści merch we współpracy z klubem

DJ Snake nawiązuje świetną współpracę z PSG. Wspólny merch artysty i klubu już wkrótce!


DJ Snake na sportowo?

Branża rozrywkowa w tym momencie w bardzo dużym stopniu opiera się na współpracach. Bardzo często oglądamy przecież sytuacje, w których artyści łączą swoje biznesowe siły z jakąś większą marką. Świetnie zrobili to ostatnio chociażby Martin Garrix z JBL tworząc konkurs dla fanów.
Czasem jednak same gałęzie rozrywki współpracują między sobą. Często chociażby branża filmowa sięga po utwory zespołów opierających się na muzyce rozrywkowej. Tak samo wydarzenia sportowe mają to do siebie, że chętnie uświetniają swoje widowisko koncertami znanych muzyków.
Wygląda na to, że temat ten nie jest obcy również w branży muzyki elektronicznej. Poznaliśmy bowiem więcej szczegółów współpracy pomiędzy PSG a DJ-em Snake’m. Nie od dzisiaj wiadomo, że 11 czerwca autor takich hitów jak Get Low czy Taki Taki wystąpi na Parc des Princes, czyli stadionie paryskiego klubu.

Przeczytaj też: Tomorrowland i JBL stworzyli wspólny konkurs. Nagrodą spotkanie z Martinem Garrixem 

Ostatnio świat obiegła informacja, że set Snake’a poprzedzać będą występy Acraze czy Ballecour. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek. Jak zapowiedział francuski DJ, czekać nas będzie również wspólny merch artysty i klubu. Co ciekawe, same ubrania nie będą współpracą pomiędzy samym DJ-em Snake’m, a całym kolektywem Pardon My French z PSG.
Do sprzedaży trafią dwie bluzy, t-shirt oraz szalik. Ceny produktów nie zostały jeszcze podane. Można za to już teraz obejrzeć jak same ubrania będą wyglądały na stronie sklepu francuskiego kolektywu
Sama ta współpraca może napawać optymizmem. Pokazuje ona bowiem, że muzyka elektroniczna dostrzegana jest również w środowisku sportowym, nawet na najwyższych jego strzeblach. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku

DJ Snake – Parc des Princes (June 11th 2022)

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →