Ciekawie zapowiada się najnowszy konkurs zorganizowany przez Martina Garrixa i JBL. Nagrodą główną... sam Martin Garrix, a właściwie spotkanie z nim. W całość zamieszany jest również Tomorrowland. 0 UserComments

Tomorrowland i JBL stworzyli wspólny konkurs. Nagrodą spotkanie z Martinem Garrixem

Artykuł dodano: 1 czerwca, godz. 10:56
Odsłony: 916x
Ciekawie zapowiada się najnowszy konkurs zorganizowany przez Martina Garrixa i JBL. Nagrodą główną... sam Martin Garrix, a właściwie spotkanie z nim. W całość zamieszany jest również Tomorrowland. O co chodzi?


Spotkaj się z Martinem

Współprace pomiędzy markami a artystami istnieją od dawna w branży rozrywkowej. Lukratywne kontrakty z firmami od dawna są jedną z największych finansowych sił napędzających środowisko muzyczne. Nic w tym dziwnego  są to współprace, w których obie ze stron zdają się zyskiwać.

Z jednej strony artyści wychodzą na swoje finansowo, z drugiej strony marki otrzymują promocję i rozgłos. W środowisko muzyki elektronicznej coraz częściej wkraczają przemysłowi giganci. Nie tak dawno temu Tomorrowland podjął współpracę z Coca-Colą, znamy też przykład Steve'a Aokiego współpracującego z Lamborghini czy Martina Garrixa z JBL.

Ostatni z wymienionych artystów wraz z popularną marką sprzętów audio ostatnimi czasy pokazują się z bardzo kreatywnej strony. Odchodzą oni bowiem od standardowego, nudnego reklamowania obejmującego lokowanie marki i wspominanie o niej. Zamiast tego Garrix wraz z JBL-em stawiają na nietuzinkową promocję.

Przeczytaj też: Tomorrowland rozpoczął współpracę z Coca-Colą. Co szykują?


Nie tak dawno temu viralem stał się edit utworu Levels Aviciiego wykonany przez Martina z użyciem dźwięków uruchamiania głośników JBL-a. Tym razem artysta z firmą przygotowali ciekawy konkurs. Zadanie jest proste. Wystarczy z wybranych przez siebie utworów skomponować set, który mógłby zagościć na nadchodzącym Tomorrowland.

Jest o co walczyć, gdyż twórca zwycięskiej składanki otrzyma szansę spotkania Martina Garrixa na festiwalu. Jest to z pewnością ciche marzenie wielu osób, a teraz można to osiągnąć niewielkim wysiłkiem. By spróbować swoich sił w składaniu seta i wziąć udział w konkursie, kliknijcie tutaj.

Trzeba przyznać, że takie współprace mogą cieszyć nie tylko artystów i marki, ale również nas. Nie są w końcu w jakiś sposób nachalne, oferują sporo rozrywki i przy okazji dają możliwość zdobycia czegoś więcej. Liczymy, że tego typu współprac w najbliższym czasie będzie się pojawiać więcej. Nie zapomnijcie też zajrzeć na naszego Facebooka, gdzie codziennie pojawiają się najlepsze newsy ze świata EDM.

Avicii - Levels (Martin Garri x JBL edit)

Sprawdź także:

- Armin van Buuren wydaje 3-częściowy album
- Nowy rozdział projektu Malaa. Francuski producent ze sporym ogłoszeniem
- Była gwiazda NBA wystąpiła podczas EDC Las Vegas 2022 - obejrzyj set
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)