News

Chris Lake i Grimes we wspólnym 'A Drug From God’

Niezawodny Chris Lake nie wypada z formy. Producent podzielił się nową długo wyczekiwaną kolaboracją z wokalistą GrimesA Drug From God. Posłuchaj teraz!


Chris Lake to weteran EDM’owej sceny. 39-latek ma już za sobą wspólne nagrywki ze Steve Aokim oraz TUJAMO co przerodziło się w powstanie międzynarodowego hitu Boneless.
To co przygotował dla nas Brytyjczyk wraz z zyskującą coraz większą popularność wokalistką Grimes wzbudzało zainteresowanie już od miesięcy, a jeszcze szerszym echem zaczęło odbijać się po tegorocznym festiwalu EDC w Las Vegas po tym jak zostało zagrane przez Vintage Culture (dwukrotnie!), DJ Snake’a, The Chainsmokers i Tchami’ego. Sprawdźmy czym jest A Drug from God.

Vintage Culture na żywo z EDC Las Vegas 2021

Chris Lake & NPC – A Drug From God

Track A Drug from God został po raz pierwszy zagrany przez Brytyjczyka prawie pół roku temu podczas występu w Salt Lake City. Od tamtej pory hype na nadchodzący klubowy banger rósł i rósł.
Na dłuższą chwilę zagościł w setach takich DJ-ów jak FISHER czy wspomniany Vintage Culture. Na najbardziej prestiżowym festiwalu tego roku – EDC Las Vegas 2021 nie było inaczej, ale o tym już wiecie. Może rok 2021 nie był dla Lake’a zbyt obfity w nowe produkcje, ale zdecydowanie wiedział on jak z przytupem zakończyć sezon tworząc kawałek, który z pewnością na stałe zagości w setach gwiazd grających tech house.

Przeczytaj również: Chris Lake, Skrillex i Bonobo zagrali wspólnego seta


A Drug From God to szybki, sprawnie skomponowany do spółki z wokalami NPC – grupą dziewczyn A.I. stworzoną przez Grimes – build-up przygotowujący nas do nadejścia charakterystycznych dla Chrisa bassline’ów i syntezatorów, które przez kolejne 2 minuty trzęsą parkietem i porywają do tańca nawet najbardziej wymagającego słuchacza. 
Na pewno jeszcze wiele razy usłyszymy ten kawałek na wielkich scenach, ale czy zagościł już w waszych słuchawkach? Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto!

Posłuchaj A Drug From God Chrisa Lake’a i NPC

 

 Jeśli chcesz wiedzieć na bieżąco co dzieje się u Chrisa Lake’a, jak i u innych reprezentantów EDM polub nasz facebookowy fanpage!

Sprawdź także
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →