MEDUZA z kolejnym atakiem na szczyt list przebojów. Włoskie trio udostępniło nowy singiel z autorem hitowego Take Me To Church. Posłuchaj teraz! 0 UserComments

MEDUZA połączyli siły z Hozierem w najnowszym singlu

Artykuł dodano: 30 października 2021, godz. 21:59
Odsłony: 447x
MEDUZA z kolejnym atakiem na szczyt list przebojów. Włoskie trio udostępniło nowy singiel z autorem hitowego Take Me To Church. Posłuchaj teraz!


Po hitowych Piece of Your Heart, Lose Control i Paradise, przyszedł czas na Tell It To My Heart.

Włoska formacja, w której skład wchodzą Luca de Gregorio, Mattia Vitale oraz Simone Gani zwerbowała do swojej najnowszej produkcji irlandzkiego piosenkarza Andrew Hozier-Byrne. Hozier dał się poznać światu za sprawą piosenki Take Me To Church - love song'a, który okazał się międzynarodowym hitem i przyniósł olbrzymią sławę wokaliście.

MADUZA słyną z lotnych, pełnych house'owego groove produkcji, które dopełniane przez dobierane w punkt wokale cieszą się radiowym polotem. Włosi mają na swoim koncie dopiero sześć singli i każdy z nich osiągnął status przeboju z wielomilionowymi zasięgami. 

Szczęśliwa siódemka MEDUZY?

Świeżo dodane do dyskografii Tell It To My Heart wydaje się być pewniakiem jeśli chodzi o podtrzymanie hitowej passy MEDUZY. Na moje zdanie ma wpływ to przełamujące muzyczne bariery połączenie, w którym kunszt produkcyjny Luci, Mattiego i Simone spotyka się i jednocześnie uzupełnia z rozpoznawalnym po jednej nutce wokalem Hoziera.

Jak sam tytuł wskazuje mamy tutaj do czynienia z kolejnym utworem o miłości - Niezależnie ile czasu mamy/Nie zamierzam go zmarnować/Zanim zwrócimy się ku obcym/Spróbujmy kochać się w miłości. Zapraszam do sprawdzenia lyric video poniżej!

MEDUZA - Tell It To My Heart ft. Hozier

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)