News

Armin van Buuren wybrał 100 najlepszych trance’owych produkcji 2021 roku

W sieci pojawił się kolejny miks podsumowujący cały rok przez Armina van Buurena –  A State of Trance Year Mix 2021. Posłuchaj ponad 100 topowych trance’owych kawałków tego roku.


ASOT Year Mix 100 – ponad 100 trance’owych utworów w jednym miejscu

Armin van Buuren – jak co roku – poświęcił sporo czasu na przygotowanie kolejnego Year Mix 100. W tegorocznej składance znalazło się dokładnie 106 trance’owych kawałków stworzonych przez takie gwiazdy jak Cosmic Gate, Orjan Nilsen czy MaRLo. Składanka trwa około dwie godziny i jest to nie lada gratka dla prawdziwych fanów muzyki trance.

A State of Trance Year Mix 2021 rozpoczyna dobrze znany przez fanów Chicago Bulls motyw muzyczny, który został użyty przez Armina do stworzenia piosenki pt. Sirius wraz z AVIRĄ. Kilka pozycji później możemy usłyszeć bardzo przyjemny track stworzony przez niemieckie legendy Cosmic Gate pt. Nothing to Hide, o którym wspominaliśmy już w jednym artykule.

Mimo, że nie należę do fanów trance’u to naprawdę bardzo przyjemnie słuchało mi się tej składanki. Nawet jeśli nie jest się słuchaczem takiej muzyki na co dzień to zdecydowanie można się wkręcić!

Posłuchaj całego mixu A State of Trance Year Mix 2021 na Spotify

Różnorodny rok Armina van Buurena

44-latek w 2021 roku nie próżnował, jeśli chodzi o wydania. Nie wszystkim, jednak może podobać się droga jaką obrał Holender z uwagi na to, że w tym roku mogliśmy usłyszeć wiele przeróżnych brzmień z jego strony.
Kolaboracja z Timmy’m Trumpetem pt. Anita to połączenie radiowego letniaczka i lekko festiwalowego hitu. Pojawił się także kolejny wspólny utwór z projektem Vini Vici, który jest kolejną psy trance’ową produkcją w repertuarze Armina, ale czy osiągnie taki sukces jak Great Spirit sprzed pięciu lat?

Holenderska legenda muzyki trance wydawała w tym roku bardzo dużo, ale czy to zdrowo tak testować różne dźwięki? Na początku września Armin wydał album A State Of Trance FOREVER, na którym znajdowały się głównie utwory, które zdecydowanie podpasują dojrzalszym fanom 44-latka.
Mowa tutaj o takich utworach jak Jonson’s Play wydane razem z Sanderem van Doornem czy Lost in Space stworzone z Jornem van Deynhovenem. Pamiętajcie również, że wszystkie tracki z wrześniowego albumu Armina możecie znaleźć na składance A State of Trance Year Mix 2021!

Posłuchaj utworu Lost In Space od Armina van Buurena oraz Jorna van Deynhovena

Sprawdź także:


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →