News

Armin van Buuren i SHAPOV wydali wspólną EP-kę. Sprawdź „Welcome Home”

Armin van Buuren i SHAPOV po raz kolejny połączyli siły. Właśnie wydane zostało nowe EP nazwane Welcome Home. Sprawdź! 


To już nie pierwsza współpraca Armina van Buurena & SHAPOV

Minęły trzy lata od pamiętnego wydania Trilogy EP przez Armina i SHAPOV. Ich unikalne style połączyły się i wspólnie stworzyli EP-kę zawierającą trzy utwory. Przez wielu fanów Armina wydanie tej składanki było uznawane za powrót założyciela wytwórni Armada Music do muzyki trance. Pierwszym utworem, który ujrzał światło dzienne był The Last Dancer. Produkcja narobiła smaka wszystkim fanom zarówno Armina, jak i SHAPOVA, co sprawiło, że drugi utwór, Our Origin, pojawił się stosunkowo szybko.

Trzeci utwór, La Résistance De L’Amour, dopełnił całość, tworząc wspólnie z poprzednimi dwoma utworami Trilogy EP. Wydawnictwo skupione było na korzeniach muzyki trance z dodatkami nowoczesnego brzmienia. Wszyscy przekonali się co do perfekcyjnej współpracy obydwu panów, a ich wysiłek włożony w stworzenie tej wyjątkowej EP-ki został mocno doceniony. Po trzech latach historia zatoczyła koło i już teraz możemy słuchać kolejnej składanki.
Legenda muzyki trance Armin van Buuren i pochodzący z Rosji producent SHAPOV po raz kolejny przygotowali dla fanów nową porcję muzyki. Ich pierwszy utwór z nowej składanki, Let’s Rave, Make Love, mogliśmy usłyszeć już podczas setów na Ultra Music Festival czy Tomorrowland. EP nazywa się Welcome Home i swoją premierę ma właśnie dzisiaj. Czy warto było czekać aż trzy lata na kolejną dawkę muzycznej energii od Armina van Buurena i SHAPOVA? Sprawdź, jakie utwory zawarte są w nowym wydawnictwie od obydwu panów!

Armin van Buuren & SHAPOV i ich Welcome Home EP

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →