Kolejny „A State of Trance" zmiksowany przez Armina van Buurena już ujrzał światło dzienne. Ta kompilacja jest pełna świetnych kawałków, które klimatem oddają idealnie charakter muzyki Armina! 0 UserComments

Armin van Buuren prezentuje mix „A State Of Trance 2022”

Artykuł dodano: 3 maja, godz. 17:31
Odsłony: 606x
Kolejny A State of Trance zmiksowany przez Armina van Buurena już ujrzał światło dzienne. Na dwóch płytach CD znajduje się w sumie 40 utworów od waszych ulubionych gwiazd trance'u. Ta kompilacja jest pełna świetnych kawałków, które klimatem oddają idealnie charakter muzyki Armina. Zobaczmy, jak prezentuje się 19 odsłona przewodnika po świecie trance!


Mix State Of Trance – plan na udany wieczór

Całą kompilację otwiera Echoes Armina, który swoim delikatnym charakterem zachęci każdego do pozostania przy nim na dłużej, ciężko sobie wymarzyć lepszy początek. Utwór Through The Night Volarisa zwalnia tempo mniej więcej w połowie, aż do momentu, gdy znów zaczynamy się rozkręcać z utworem Afterlife Ahmeda Helmy'ego. Nieco więcej energii narzuca utwór Gold od D'Angello & Francis, który, w połączeniu z zapadającym w pamięć wokalem, wprowadza w cały mix nieco future rave'owego charakteru.

Przeczytaj także: ASOT 1000 w Los Angeles. Posłuchaj występów Armina van Buurena i Cosmic Gate 

Na drugim krążku na uwagę zasługują przede wszystkim Shadows Allena Wattsa oraz Divos, który klimatem pierwszego refrenu nawiązuje nieco do ery dawnego melodic dubstepu. Na tej stronie mixu znajdują się utwory artystów takich jak Simon Patterson, C-Systems, Ben Gold, Rub!k, UDM, Richard Durand, Ivan Mateluna i wielu innych. W albumie możemy również spotkać się z polskim artystą! 

Polski akcent w kompilacji A State Of Trance 2022

Na kompilacji znalazł się utwór You Got Me Saying od polskiego producenta Adama Sobiecha we współpracy z Johnem Grandem. Adam był niejednokrotnie wspierany przez Armina, jak i największych przedstawicieli sceny trance, więc nic dziwnego w tym, że i teraz mamy okazję usłyszeć jego kawałek na kompilacji wprost od jednego z największych przedstawicieli światowej sceny EDM. 
Mix A State Of Trance 2022 jest wymarzonym wprowadzeniem do świata klimatów trance i tym samym przepisem na świetnie spędzony wieczór.

Posłuchaj mixu A State Of Trance 2022 wprost od Armina Van Buurena

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)