Artykuł

Zremiksuj utwory System F!

W 1999 „Out Of The Blue” zdefiniowało na nowo muzykę trance. Syntezatorowy klasyk zniszczył parkiety na całej planecie i  stał się hitem numer jeden na listach, rozpoczynając jedną z największych karier w historii muzyki klubowej – karierę Ferry’ego Corstena…

Jedenaście lat później, utwór zostaje wydany ponownie z remiksami takich gwiazd jak Tiësto, Hi_Tack, Laidback Luke, Rafaël Frost, Giuseppe Ottaviani, Koen Groeneveld, Showtek! Ferry Corsten świętując ten fakt, wraz z Trackitdown.net i Copa Football, uruchomił konkurs – okazję na stanie się częścią jednej z najlepszych drużyn w historii trance’u!

Wchodząc do konkursu, otrzymacie dostęp do części z całego katalogu System F. Wersje wydane przez gwiazdy to dopiero początek – jest jeszcze dziesięć innych utworów czekających na remiks nowej, wschodzącej gwiazdy.

Zaczynając od drugiego lutego, Ferry co tydzień udostępniać będzie fragmenty kolejnych utworów. Na przysłanie remiksu każdego z nich macie trzy tygodnie. Ostateczny deadline wszystkich z nich to czwarty maja.

Dzieła laureatów będą sprzedawane w oficjalnej paczce i na albumie FC System F – Champions. Dodatkowo otrzymać możecie 250 Euro wynagrodzenia za ciężką pracę i zestaw gadżetów futbolowych – kurtkę, koszulkę i piłkę.

Powodzenia!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →