Artykuł

Zremiksuj Laurenta Garniera!

Beatport udostępnił paczkę do remiksu Gnanmankoudj, utworu z albumu Laurenta Garniera – dinozaura sceny techno. Aż 21 fragmentów daje ogromne pole do popisu producentom. W przeciwieństwie do wielu innych wcześniejszych propozycji, utwór Garniera zawiera mnóstwo różnych inspiracji z przekroju gatunków, który ciężko przypisać do jakiejkolwiek konkretnej stylistyki.

Mozart techno-jazzu pozwala spróbować swoich sił w czymś, co sam lubi robić najbardziej – mieszaniu w konwencjach i czerpania garściami z klasycznych, nieklubowych rytmów. Paczka kosztująca niecałe cztery dolary to bębenkowe loopy tribalopodobne, klasyczne brzmienia elektroniczne, a na czubku wisienka w postaci melodii wygrywanej przez saksofon.

Konkurs trwać będzie od 26. stycznia do 8. lutego. Nadsyłać należy pliki mp3 nie większe niż 10MB. Następnie 10 wersji odtwarzanych najczęściej i 10 innych wybranych przez ekipę Beatportu, zostanie podesłanych do Garniera, który wybierze jeden z nich do wydania w PIAS. Nagrodami są też kontroler NI X-1 i bon 200$ do wykorzystania na utwory w BP. Remiks oparty na nielegalnie pobranych częściach będzie dyskwalifikowany!

Garnier to marka, jakich w branży niewiele, a bycie docenionym przez niego to marzenie wielu producentów na świecie. Może luty będzie pod tym względem należał do kogoś z Was? Na deser świeżynka prosto od jego drugiego aliasa, Alaska – Just Muzik. Piękne rozpoczęcie roku w wykonaniu Laurenta. Przedpremierowa prezentacja tego mistrzowskiego kawałka miała miejsce przedwczoraj w Euphorii – sprawdźcie koniecznie!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →