News

Zobacz potężny pokaz pirotechniczny na zakończenie Tomorrowland 2022 [video]

Ostatni weekend Tomorrowland za nami! Plotki o przypadkowym pokazie pirotechnicznym? Zobaczmy, co wydarzyło się na występie 3 Are Legend!


Tomorrowland z występem 3 Are Legend

Jak każdemu wiadomo, Tomorrowland to jedno z największych wydarzeń muzyki elektronicznej w Europie. Festiwal, na którym co roku wszystko jest dopięte na ostatni guzik, dopieszczone przy tym w każdym szczególe. Niewątpliwie najciekawszym elementem Tomorrowland jest scena, która co roku zaszczyca nas nowym wyjątkowym wyglądem. Całe wydarzenie szykuje dla nas coroczną, niepowtarzalną tematykę. Tegoroczny motyw przewodni nazywał się Reflection Of Love, w którym romantyczny pokaz fajerwerków dla wielu zakochanych to idealne zakończenie parodniowej imprezy!
Co tak naprawdę przyciąga co roku masę fanów do belgiskiej miejscowości Boom? Ile ludzi, tyle odpowiedzi, ale z pewnością jednym z powodów jest malownicza przestrzeń oraz atmosfera. Organizatorzy dają z siebie wszystko, aby Tomorrowland był wydarzeniem zapamiętanym na długie lata. Odwiedzając festiwal, trwający aż trzy weekendy z rzędu, możemy domyślać się, że czekają nas nieoczekiwane, spektakularne momenty. Jeden z takich momentów miał miejsce na głównej scenie podczas występu 3 Are Legend, w którego skład wchodzą Dimitri Vegas, Like Mike i Steve Aoki, gdy zagrano singiel Mammoth, jeden z największych hitów DVLM.
Na nagraniu udostępnionego występu możemy zaobserwować to wydarzenie dokładnie w minucie 44:24! Posty opublikowane na Reddicie twierdzą, że zrobiono to przypadkowo” (zobacz post tutaj) z powodu błędu pirotechnicznego, ale wiemy też, jak ludzie lubią rozpowszechniać plotki akurat na tej platformie, więc nie warto się nią sugerować. Jednocześnie analizując filmik, możemy faktycznie zobaczyć, że fajerwerki są wypuszczone w całkiem losowym momencie. Nie mamy jednakże oficjalnej odpowiedzi, więc interpretacje pozostawiam Wam!

Tomorrowland 2022 zakończenie, zobacz koniecznie!

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →