News

Znamy oficjalny soundtrack gry „F1 2022”. Na liście autorów gwiazdy EDM

Poznaliśmy soundtrack do najnowszej edycji gry F1! Wśród producentów, którzy udostępnili swoje utwory w grze, są najwięksi reprezentanci EDM. Sprawdź! 


Pierwszy raz w historii gry F1 dostaniemy specjalny EDM-owy soundtrack

Specjalnie przygotowane playlisty z popularnymi utworami ze świata EDM-u to coraz częściej spotykane zjawisko w grach. Spotykaliśmy się już z tym w takich grach, jak Forza Horizon, Grand Theft Auto czy Rocket League. Każdego fana muzyki z pewnością ucieszy usłyszenie w nowej grze swojego ulubionego kawałka czy producenta. Cieszy mnie fakt, że studia produkujące gry postanowiły nawiązać współpracę z wytwórniami i producentami, dzięki czemu gra staje się dla kupujących jeszcze bardziej atrakcyjna.
Z takim pomysłem wyszli twórcy najnowszej edycji gry związanej z Formułą 1, która swoją drogą pojawia się na rynku gier wideo już bardzo długi czas. Jednak ta nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Dlaczego? Po raz pierwszy pojawi się w niej specjalnie przygotowany soundtrack do gry, który zawierać będzie produkcje od największych reprezentantów muzyki EDM. Najnowsza edycja F1 zawierać będzie pierwszą w historii niestandardową ścieżkę dźwiękową, zawierającą 33 utwory artystów reprezentujących 13 narodów i jest zaprojektowana tak, aby była ekskluzywna, dynamiczna i nieprzewidywalna. 

Soundtrack zasilany jest przez światowych pionierów muzyki elektronicznej – w tym Meduzę, Brytyjkę Charli XCX, Australijczyka Mall Graba, zdobywcę Grammy Diplo oraz takie współprace, jak RL Grime & Baauer, Jacknife & The Bloody Beetroots i BRUX z Kimbrą. To tylko świadczy o tym, że ścieżka dźwiękowa łączy w sobie najlepsze utwory i unikalne kultury m.in. Monako czy Miami
33 artystów z 13 krajów reprezentuje definiujące talenty muzyki elektronicznej, odzwierciedla nową erę Formuły 1 i zapewnia ścieżkę dźwiękową, która przyspiesza na zakrętach dzięki różnorodności, szybkości i nieprzewidywalności niezrównanej współpracy.
Całą listę utworów, które znajdą się w nowej odsłonie gry, możecie zobaczyć tutaj. Z niecierpliwością czekamy na premierę gry!

Posłuchaj Diplo & Miguel – Don’t Forget My Love

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →